Art. dla dzieci - hity i kity

Zaczęty przez marax, 06 Lip 2016, 14:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

#25
Co ile wymienia sie wklad w takim bidonie? Gdzie kupujecie?

Doczytalam na stronie dafi, że jeden filtr to 300butelek (0,5l)
I nie wolno myc w zmywarce i wyparzac

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, filtra czy butelki ? :D ja myję swoją w zmywarce, filtr wyciągam na te okoliczność ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Ja myję ręcznie, przy każdym uzupełnianiu przepłukuję wodą i butlę i ustnik, a oprócz tego jak zachodzi potrzeba to z płynem do naczyń. Filtr wymienia się co miesiąc lub 150l, nie wiem, czy ktoś w miesiąc przefiltruje tym 150l lol :)

niewiemjaka


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 29 Maj 2018, 22:15:46
Butelki oczywiście :D
traktuję takie wytyczne jako fanaberię analogiczną do prania chemicznego lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

fasolka1980

laski, która ma trampolinę w ogrodzie?

Macie jakies wytyczne, na co zwracać uwagę/rady?

dzięki!

magdalinska

kolezanka ma i mowiła, ze wazne jest, zeby te sprezyny były na zewnatrz siatki

Kasia

Udżwig aby i dorosły mógł poskakać, dozwolona ilość osób skaczących (aby się nie okazało, że tylko pojedynczo mogą skakać).
Nasza ma sprężyny na zewnątrz siatki - nawet nie sadziłam, ze ktoś mógłby to zaprojektować inaczej.

Dzieciaki uwielbiają trampolinę a mój mąż uwielbia na niej leżeć i się relaksować bez rozkładania leżaków :D

jestynka

Cytat: Kasia w 30 Maj 2018, 09:07:10nawet nie sadziłam, ze ktoś mógłby to zaprojektować inaczej.

niestety są takie pomysły
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#34
fasolka my mamy taka z siatka w srodku i sprezyny na zewnatrz
siatka zamykana na zamek i na takie zatrzaski
na sprezynach z zewnatrz jest taka dookola pianka gruba, zeby dzieci mogly na tym siadac przy wchodzeniu i zdejmowac buty
siatke zmienilismy bo mielismy taka bez zamka i ta z zamkniem i zatrzaskami jest lepsza
i siatke i ten ochraniacz na sprezyny mozna dokupic i wymienić z czasem

poza tym nie ma co kupować za małej

magdalinska

Cytat: Kasia w 30 Maj 2018, 09:07:10nawet nie sadziłam, ze ktoś mógłby to zaprojektować inaczej.
są takie, własnie ta kolezanka była kiedys u znajomych i oni mieli ze sprezynami w srodku, i któres dziecko wpadło w te sprezyny i cos sie stało z noga, juz nie pamietam, czy złamało, czy cos innego, ale cos sie stało i ona juz dla siebie szukała własnie ze spr3ezynami na zewnatrz

niewiemjaka

kurde ja tez wiem, ze sa takie ze sprezynami w srodku, ale myslalam ze to jakos zabezpieczone czy co ? kurde dziwne

Kasia

niewiemjaka, no dlatego się zdziwiłam.
Przecież to całkowita durnota jak sprężyny są w środku ......
może ktoś coś źle zamontował?

niewiemjaka

#38
Kasia wydaje mi sie ze takie sa w sprzedazy, bo jak kolezanka kupowała, to wlasnie mnie pytala jaka kupic czy na zewnatrz czy wewnatrz
wiec sie zdzwiwilam ze takie sa, no ale widocznie są
dziwne to dla mnie biorac pod uwage bezpieczenstwo ..

no ale to chyba takie cos jak tutaj:

niewiemjaka

#39
no to ja mam taka w tym stylu na zewnatrz
i to jest o tyle fajne, ze ta pianka na zewnatrz to jest miejsce gdzie siadaja dupkami, zdejmuja buty i tam klada i wskakuja do trampoliny bez butow
i wychodzac siadaja zakladaja buty i zeskakuja na trawe
wiec pelni dodatkowa funkcje, nie wpsomne o tym, ze ja tez czesto na tym siadam :D
oczywiscie ta siatka tam nie ma zadnej dziury bo jest doczepiona pod ta pianke do sprezyn
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

tak, to musi być to.

Co za badziew! To jest niebezpieczne w użytkowaniu, w ogóle nie powinno pojawić się w sprzedaży.

magdalinska

tak, takie cos, pelno jest takich

errata

my mamy taką ze sprężynami w środku, ale są zabezpieczone. Trampolina ma 4 sezon i sporo jest użytkowana nikomu nic się nie stało. I tak ważne, aby dorosły też mógł korzystać.

fasolka1980

Dzięki śliczne! Możecie polecić konkretne modele?

marax

Moje sprężyny są w środku zabezpieczone . Ja jestem średnio zadowolona z samego pomysłu trampoliny . Trawa rośnie pod spodem ciężko kością , dzieci użytkują rzadko . Jak nie było salidnie zakotwione to przeleciała podczas burzy kilkadziesiąt metrów .....

Kasia

Marax my trampoline przestawiamy aby trawa ładnie rosła. Co koszenie Daniel ją przestawia

niewiemjaka

My tez przestawiamy i kosimy pod spodem, to nie hest jakies mega ciężkie
Poza tym przypieta jest do nogi od hustawki (mamy taka dużą drewnianą) zeby nie odlaytywala. Na zime skladamy i chowamy.

marax

#47
Tak tak moja już latała jest teraz zamocowana tak solidnie że nikt jej nie ruszy. Latające tampoliny sąsiadów to u nas norma co burza to latają. Na te letnie burze żadne przymocowanie do ławki nie pomoże . Popamiętacie moje słowa.

niewiemjaka

marax to rok temu czy dwa lata temu byly takie traby powietrzne czy inne burze z tajfunami :d ze drzewa lamalo i dachy zrywało,
ale nic jej nie ruszylo, wystarczylo to zabezpieczenie
ale wiadomo, trzeba wziac pod uwage wszystko, co sie ma obok i ze sie wywroci, najlepiej przymocowac bo to jak żagiel jest i lekkie

marax

Nam porysowała samochód rozwaliła płot