Autor Wątek: Polecane plecaki - dla pierwszaka  (Przeczytany 2548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Odp: Polecane plecaki - dla pierwszaka
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Wrz 2016, 14:44:14 »
dzieciaki mają nowe placaki i Anka chce mieć tez plecak, a nie tornister. Jak wróci ze szkoły to się okaże jak bardzo chce mieć ten pleacak (tzn jak dużo dzieci z klasy ma nowe plecaki) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo jej tornister spokojnie da radę jeszcze ten rok
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #51 dnia: 02 Wrz 2016, 17:20:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a propos plecaków, wczorja byłam świadkiem dziwnej sceny
Jestem w stanie to zrozumieć. Też nigdy nie stawiam plecaka/torby w miejscu gdzie ludzie chodzą np. w środkach komunikacji miejskiej. Czasami widzimy flegmę (sorry) na chodniku, albo kupę psią i mi się zaraz taka wizualizacja tworzy, że ktoś w to wszedł, poniósł dalej i że jak w to miejsce plecak postawię, a potem wezmę na kolana, to będę tą flegmę/kupę miała na sobie. No tak mam niestety i dziecku też mówię żeby nie stawiało na ziemi (ale to nie ja się darłam).

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #52 dnia: 02 Wrz 2016, 17:25:23 »
margareta, a klamek i poręczy używasz? czy też trzymadeł w środkach masowego transportu, rurek, do wejścia do autobusu, pociągu? lady dotykasz w sklepie, pieniędzy? idąc Twoim tropem myślenia, to co druga osoba wyciera nos reką i potem tego wsyzstkiego dotyka - jak dotkniesz, masz na sobie - dojście do kupy na kolanach od dna plecaka przez podeszwy innych jest stanowaczo bardziej zawiłe niż do flegmy na dowolnej powierzchni dotykanej rękami ciągle
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

margareta

« Odpowiedź #53 dnia: 02 Wrz 2016, 17:29:35 »
Jestem tego świdoma i mam obsesje mycia rąk. Bez żelu antybakteryjnego z domu nie wychodzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 02 Wrz 2016, 17:31:02 »
margareta, ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oszalałabym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 02 Wrz 2016, 17:31:02 »

margareta

« Odpowiedź #55 dnia: 02 Wrz 2016, 17:32:13 »
Mówiąc flegma mam na myśli to co z ust/płuc pochodzi a nie z nosa. Fuj!

margareta

« Odpowiedź #56 dnia: 02 Wrz 2016, 17:32:58 »
Można się przyzwyczaić i da się z tym zyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #57 dnia: 02 Wrz 2016, 17:34:37 »
margareta, no wiesz, ale mając takie natręctwo jak masz, to chyba już wszystko jedno, co na tym dnie plecaka czy na rękach jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #58 dnia: 05 Wrz 2016, 22:01:34 »
Helena ma piękny plecak skip hop, z serii fotget me not. Ładny, dziecięcy, ale dyskretny.
Ma dwie duże kieszenie, boczną kieszonkę na bidon/butelkę
A do tego mały plecak termiczny na śniadanie