Autor Wątek: przedłużanie rzęs  (Przeczytany 1048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

przedłużanie rzęs
« dnia: 01 Lip 2016, 08:25:04 »
nowy temat mam na tapecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ktoś ma jakieś doświadczenia?
jaką metodą robicie? jak często uzupełniacie? w ogóle warto, polecacie?
ktoś? coś?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

Odp: przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lip 2016, 08:34:56 »
jezu, nie rób sobie tego
widziałam u kilku kobiet i wiem na pewno, że never ever
dla mnie to odpowiednik długich, grubych akrylowych tipsów z końcówką french
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lip 2016, 08:53:28 »
golinda, to chyba jednak zależy od tego kto robi i jak robi, tak samo jak z paznokciami
koleżanka z pracy ma od kilku miesięcy przedłużone 1:1 i wygląda przepięknie, naturalnie, ja na początku byłam przekonana, że po prostu używa jakiejś nowej mega odżywki, tak naturalny jest ten efekt, aż w końcu zapytałam i okazało się, że są przedłużane, nie pomyślałabym w życiu
wiem tyle, że jeśli będę robić, to na pewno tam gdzie ona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na razie zbieram opinie, bo na necie piszą różne rzeczy

golinda

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lip 2016, 08:58:10 »
to co wiem to to, że osłabiają się naturalne rzęsy i że upierdliwe jest uzupełnianie - jak ze wszystkim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lip 2016, 09:01:08 »
moja kumpela miala super zrobione - były o dlugosci jej rzęś, więc pięknie to wyglądało. To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sztuczne rzęsy wyglądają tanio jak są ordynarnie długi i powywijane....wtedy to faktycznie kiepsko wygląda.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lip 2016, 09:01:08 »

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lip 2016, 09:05:48 »
To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu

pewnie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak hybryda na paznotach

szelma

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lip 2016, 09:11:31 »
To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu

Malujecie się na wakacjach?

Co do rzęs - jeszcze nie widziałam naprawdę dobrze zrobionych...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lip 2016, 09:19:00 »
Co do rzęs - jeszcze nie widziałam naprawdę dobrze zrobionych...

właśnie ja też nie

a co do malowania się na wakacjach - coś tam się czasem maźnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choć ja ostatnio nawet do roboty chadzam bez makijażu, jedynie krem cc na twarz nakładam. zawsze mówię sobie, że w pracy się umaluję, a potem albo zapominam albo czasu nie mam

doda

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lip 2016, 09:21:22 »
ja sie troche maluje

podklad puder rzesy

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lip 2016, 09:26:57 »
ja rzes przedłużanych nie lubię, bo dziewczyny robia sobie za długie i to zle wygląda. Pewnie jak ktoś robi dyskretnie to nawet nie wiem, ze ma zrobione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj MOja koleżanka robi sobie takie firany, wygląda to tak sobie, dobrze, że tego nie tuszuje już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #10 dnia: 01 Lip 2016, 09:29:35 »
moja kosmetyczka od pazurów ma doklejane - i mówi, że ma 1:1 i dlatego takie gęste, bo ona naturalne ma gęste - aaaahaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 01 Lip 2016, 10:07:41 »
Raz widzialam u kolezanki, było ładnie zrobione, rzeczywiscie nie trzeba juz malować.

Na wakacjach uzywam tylko kremu do opalania 50 z kolorkiem jako podkładu i troche pudru. Do pracy robie jeszcze oczy i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

goga

« Odpowiedź #12 dnia: 01 Lip 2016, 10:12:26 »
ja miałam dwa razy - jak wybierałam się na wesele u rodziny, nie były za długie, wygladały jak naturalne, trzymały miesiąc, potem odkleiłam - bo miałam doczepiane kępki, one są faktycznie różnej długości i łatwo można przesadzić, ale Golinda ma racje - strasznie osłabiają naturalne rzęsy, potem przez jakiś czas te naturalne dochodzą do siebie, smarowałam odżywką

wg mnie - na jakąś wielką imprezę, chwilowo, jednorazowo tak, na stałe raczej nie, chociaż są różne metody - te kępki to tak jednorazowo raczej, ale są też doczepiane pojedyncze - te pewnie dłużej, ale z tymi nie mam doświadczenia
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

malutenka

« Odpowiedź #13 dnia: 01 Lip 2016, 10:19:04 »
Miałam raz 1:1. Jedna z największych głupot. Osłabiły tak naturalne rzęsy, że przez kilka miesięcy wracały do siebie.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

ziuta

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lip 2016, 10:33:48 »
Miałam raz 1:1. Jedna z największych głupot. Osłabiły tak naturalne rzęsy, że przez kilka miesięcy wracały do siebie.
malutenka, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj właśnie takich opinii użytkownika potrzebuję, dzięki!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lip 2016, 10:33:48 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lip 2016, 13:05:46 »
ja widziałam ładnie zrobione ale to właśnie się nie rzuca w oczy bo jest naturalny efekt a malować nie trzeba
zazwyczaj jednak laski mają przesadzone
przy tych 1:1 najgorsze jest to że nigdy nie wiesz która akurat twoja rzęsa ci wypadnie i jak pechowo wypadnie kilka blisko siebie to lipnie to wygląda
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Joanna963

« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lip 2016, 15:24:00 »
choć ja ostatnio nawet do roboty chadzam bez makijażu, jedynie krem cc na twarz nakładam. zawsze mówię sobie, że w pracy się umaluję, a potem albo zapominam albo czasu nie mam

Mam tak samo! Latem, jak mam ładnie opaloną buźkę nie maluję się wcale, tylko jakiś krem i jak starczy samozaparcia to tusz do rzęs i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2016, 15:54:41 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zosia2007

« Odpowiedź #17 dnia: 08 Lip 2016, 15:40:54 »
Mam tak samo! Latem, jak mam ładnie opaloną buźkę nie maluję się wcale, tylko jakiś krem i jak starczy samozaparcia to tusz do rzęs i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
\
świat się kończy, ziaja nie ma kasy na reklamę swojego sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2016, 15:55:56 wysłana przez zosia2007 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Lip 2016, 15:44:31 »
na słowo buźka dostaje mdłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Lip 2016, 15:55:12 »
mogła jeszcze brzuszek smarować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie narzekaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj reklama usunięta, w szczególności, że nijak się ma do tematu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę