przedłużanie rzęs

Zaczęty przez ziuta, 01 Lip 2016, 08:25:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

nowy temat mam na tapecie ;)
ktoś ma jakieś doświadczenia?
jaką metodą robicie? jak często uzupełniacie? w ogóle warto, polecacie?
ktoś? coś?
:D

golinda

jezu, nie rób sobie tego
widziałam u kilku kobiet i wiem na pewno, że never ever
dla mnie to odpowiednik długich, grubych akrylowych tipsów z końcówką french

ziuta

golinda, to chyba jednak zależy od tego kto robi i jak robi, tak samo jak z paznokciami
koleżanka z pracy ma od kilku miesięcy przedłużone 1:1 i wygląda przepięknie, naturalnie, ja na początku byłam przekonana, że po prostu używa jakiejś nowej mega odżywki, tak naturalny jest ten efekt, aż w końcu zapytałam i okazało się, że są przedłużane, nie pomyślałabym w życiu
wiem tyle, że jeśli będę robić, to na pewno tam gdzie ona ;) ale na razie zbieram opinie, bo na necie piszą różne rzeczy

golinda

to co wiem to to, że osłabiają się naturalne rzęsy i że upierdliwe jest uzupełnianie - jak ze wszystkim :)

fasolka1980

moja kumpela miala super zrobione - były o dlugosci jej rzęś, więc pięknie to wyglądało. To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu ;)

sztuczne rzęsy wyglądają tanio jak są ordynarnie długi i powywijane....wtedy to faktycznie kiepsko wygląda.

golinda

Cytat: fasolka1980 w 01 Lip 2016, 09:01:08To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu

pewnie tak :) jak hybryda na paznotach

szelma

Cytat: fasolka1980 w 01 Lip 2016, 09:01:08To chyba fajna sprawa przed wakacjami - nie trzeba robić makeupu

Malujecie się na wakacjach?

Co do rzęs - jeszcze nie widziałam naprawdę dobrze zrobionych...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 01 Lip 2016, 09:11:31Co do rzęs - jeszcze nie widziałam naprawdę dobrze zrobionych...

właśnie ja też nie

a co do malowania się na wakacjach - coś tam się czasem maźnie ;) choć ja ostatnio nawet do roboty chadzam bez makijażu, jedynie krem cc na twarz nakładam. zawsze mówię sobie, że w pracy się umaluję, a potem albo zapominam albo czasu nie mam

salsa

ja rzes przedłużanych nie lubię, bo dziewczyny robia sobie za długie i to zle wygląda. Pewnie jak ktoś robi dyskretnie to nawet nie wiem, ze ma zrobione ;) MOja koleżanka robi sobie takie firany, wygląda to tak sobie, dobrze, że tego nie tuszuje już :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

moja kosmetyczka od pazurów ma doklejane - i mówi, że ma 1:1 i dlatego takie gęste, bo ona naturalne ma gęste - aaaahaaa ;)

wrobelek0403

Raz widzialam u kolezanki, było ładnie zrobione, rzeczywiscie nie trzeba juz malować.


Na wakacjach uzywam tylko kremu do opalania 50 z kolorkiem jako podkładu i troche pudru. Do pracy robie jeszcze oczy i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

ja miałam dwa razy - jak wybierałam się na wesele u rodziny, nie były za długie, wygladały jak naturalne, trzymały miesiąc, potem odkleiłam - bo miałam doczepiane kępki, one są faktycznie różnej długości i łatwo można przesadzić, ale Golinda ma racje - strasznie osłabiają naturalne rzęsy, potem przez jakiś czas te naturalne dochodzą do siebie, smarowałam odżywką

wg mnie - na jakąś wielką imprezę, chwilowo, jednorazowo tak, na stałe raczej nie, chociaż są różne metody - te kępki to tak jednorazowo raczej, ale są też doczepiane pojedyncze - te pewnie dłużej, ale z tymi nie mam doświadczenia
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

malutenka

Miałam raz 1:1. Jedna z największych głupot. Osłabiły tak naturalne rzęsy, że przez kilka miesięcy wracały do siebie.

ziuta

Cytat: malutenka w 01 Lip 2016, 10:19:04
Miałam raz 1:1. Jedna z największych głupot. Osłabiły tak naturalne rzęsy, że przez kilka miesięcy wracały do siebie.
malutenka, :beer: właśnie takich opinii użytkownika potrzebuję, dzięki!

justynaaaa2

ja widziałam ładnie zrobione ale to właśnie się nie rzuca w oczy bo jest naturalny efekt a malować nie trzeba
zazwyczaj jednak laski mają przesadzone
przy tych 1:1 najgorsze jest to że nigdy nie wiesz która akurat twoja rzęsa ci wypadnie i jak pechowo wypadnie kilka blisko siebie to lipnie to wygląda

Joanna963

#15
Cytat: golinda w 01 Lip 2016, 09:19:00choć ja ostatnio nawet do roboty chadzam bez makijażu, jedynie krem cc na twarz nakładam. zawsze mówię sobie, że w pracy się umaluję, a potem albo zapominam albo czasu nie mam

Mam tak samo! Latem, jak mam ładnie opaloną buźkę nie maluję się wcale, tylko jakiś krem i jak starczy samozaparcia to tusz do rzęs i tyle ;)

zosia2007

#16
Cytat: Joanna963 w 08 Lip 2016, 15:24:00
Mam tak samo! Latem, jak mam ładnie opaloną buźkę nie maluję się wcale, tylko jakiś krem i jak starczy samozaparcia to tusz do rzęs i tyle ;)
\
świat się kończy, ziaja nie ma kasy na reklamę swojego sklepu :crazy:

wrobelek0403

na słowo buźka dostaje mdłości ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mogła jeszcze brzuszek smarować lol lol nie narzekaj :D reklama usunięta, w szczególności, że nijak się ma do tematu lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl