Autor Wątek: Koktajle warzywne  (Przeczytany 4095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: Koktajle warzywne
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Cze 2016, 15:12:52 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o matulu, pianę ubijam mikserem wlasnie, ale brakuje mi czegos do ciast - kitchenaida najlepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niestety bardzo podrożały przez to ze dolar skoczył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj były już po 1300, a teraz 1800 minimum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja właśnie swojego spakowalam. Sprzedam za $100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #76 dnia: 23 Cze 2016, 15:16:30 »
Ja właśnie swojego spakowalam. Sprzedam za $100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i zapewne sprzedany ! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #77 dnia: 23 Cze 2016, 15:16:40 »
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?

wrzuciłam wyzej zdjecie, to jest takie nakładane na tył miksera, plastikowy kubek z ostrzami w srodku. Nic wiecej.

aaaa, ze sam mikser?? No pewnie, do wszystkiego go używam, ale czasem brakuje mi sił, no i nie da sie robić w tym samym czasie dwóch rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo trzeba jedną reką trzymać mikser, a drugą miske.
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2016, 15:17:39 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jo_miekka

« Odpowiedź #78 dnia: 23 Cze 2016, 15:18:12 »
wrobelek0403, bierz od Dragona KA!

wrobelek0403

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Cze 2016, 15:18:23 »

dragon, biore!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Cze 2016, 15:18:23 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #80 dnia: 23 Cze 2016, 15:18:34 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 23 Cze 2016, 15:18:41 »
kocham strefe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #82 dnia: 23 Cze 2016, 15:22:14 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gdyby toto nie było takie ciężkie i wysłanie pewnie będzie kosztować majątek, to wróbel jesteś posiadaczka KA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #83 dnia: 23 Cze 2016, 15:22:48 »
kocham strefe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
powinnaś mi oddać przynajmniej jedną końcówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dodatkowo ja rozpoczęłam temat urządzeń kuchennych ;P

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 23 Cze 2016, 15:23:53 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gdyby toto nie było takie ciężkie i wysłanie pewnie będzie kosztować majątek, to wróbel jesteś posiadaczka KA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
poczekajmy chwilę, za godzine może sie znaleźć ktoś na strefie, kto akurat przypadkiem pakuje kontener do polski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ma wolne miejsce na KA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 23 Cze 2016, 15:30:51 »
dragonfly, a jaki kolor w ogole ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

bo jak sie okaze, ze przesyłka 200 $ to jednak słabo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #86 dnia: 23 Cze 2016, 15:31:30 »
dragonfly, a jaki kolor w ogole ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
bo jak sie okaze, ze przesyłka 200 $ to jednak słabo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przesyłka pi razy oko ok £70

dragonfly

« Odpowiedź #87 dnia: 23 Cze 2016, 15:32:58 »
Wróbel, czerwony, limited edition candy apple red Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #88 dnia: 23 Cze 2016, 15:34:27 »
70 funtów to pikus przy 3000 w PL Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

dragonfly

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Cze 2016, 15:35:56 »
Ale co 3000? KA?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Cze 2016, 15:35:56 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #90 dnia: 23 Cze 2016, 15:36:26 »
Ale co 3000? KA?
zmienisz cenę wywoławczą? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Cze 2016, 15:38:24 »
Wróbel, czerwony, limited edition candy apple red Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a to jest wersja klasyczna czy professional?

czyli 100 $ dodatkowo za przesyłke. To i tak niezle, w zyciu za tyle nie kupie, w dodatku z zaufanego żródła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z tymże masz jakieś europejskie konto? Bo poza europe to bedzie dodatkowe 50 dolców za przelew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Cze 2016, 15:38:32 »
Wrobel czekaj, to miało być $399 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś mi klawiatura siada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Cze 2016, 15:38:50 »
Ale co 3000? KA?

tyle kosztuje w Polsce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 23 Cze 2016, 15:40:11 »
Wrobel czekaj, to miało być $399 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś mi klawiatura siada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ihahahahah Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #95 dnia: 23 Cze 2016, 15:40:47 »

łeeee, to żaden interes Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za tyle to ja se w Polsce kupie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #96 dnia: 23 Cze 2016, 15:46:14 »
Wróbel, aż znalazłam zamowienie, kupiony w 2010,za £406, wersja Artisan. No co ty, z tym 399 żartowałam!

wrobelek0403

« Odpowiedź #97 dnia: 23 Cze 2016, 15:51:41 »
dragonfly, ceny w Polsce takich ustrojstw jest zalezna od kursu dolara/ a ten jesienią zeszłego roku ostro poszybował w góre, stąd te 2,8 tys teraz.

Pamietam, ze w 2009 dostalismy od mojego chrzesnego 2 tys na kitchena, bo po tyle chodziły wtedy na allegro, w sklepach były po 2,5 tys.

wrobelek0403

« Odpowiedź #98 dnia: 23 Cze 2016, 15:53:02 »
No co ty, z tym 399 żartowałam!

Serio? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To moge sie czuc włascicielem KA za 100$ plus przesyłka? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #99 dnia: 23 Cze 2016, 16:00:28 »
Serio? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To moge sie czuc włascicielem KA za 100$ plus przesyłka? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
UWIERZYŁAŚ JEJ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj