Koktajle warzywne

Zaczęty przez elve, 22 Cze 2016, 21:50:35

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wrobelek0403

#50
Cytat: jo_miekka w 23 Cze 2016, 14:15:27
...który zasadniczo wykonuje niewiele czynności za Ciebie. Nie jest termomixem, koktajlu też w nim nie przyrządzisz ;)

do koktaili mam kielich :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2016, 14:18:05na torebki skórzane nie wydajesz?

no wlasnie nie wydaje lol nie kupuje skórzanych bo są drogie, a ja traktuje torebki strasznie :D marzy mi sie taka piekna z Batyckiego, ale nie dam 8 stów za torbe, no łej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2016, 13:40:45
ale, ten jest całkiem wyględny :D cholera, moze sie skusic :knuje:

http://allegro.pl/robot-kuchenny-planetarny-zelmer-zfp1100b-i6064084756.html#thumb/2
powiem Ci, że nie rozumiem tej ceny - przecież on ma tylko funkcje miksera , bez sensu jak dla mnie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Kielich od starego miksera, który pianę i śmietanę ubije, ciasto też utrze zapewne, nie?
Ja kocham moje KA, ale mimo wszystko uważam, że to bardziej gadżet ;)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 23 Cze 2016, 14:22:03
powiem Ci, że nie rozumiem tej ceny - przecież on ma tylko funkcje miksera , bez sensu jak dla mnie.

roboty plantarne z porządną mocą nie są najtansze. A ja niczego innego nie potrzebuje. Bez sensu to jest cena kitcheaida :D 5 stów ujdzie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: jo_miekka w 23 Cze 2016, 14:22:11ciasto też utrze zapewne, nie?

przeciez to jest malutkie ;)  dwa kubki koktajlu wychodzą i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Będziesz miała ciacho na 4 muffinki z kielicha lol a na cholerę Ci ciasta, od ciast sie tyje lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

Cytat: salsa w 23 Cze 2016, 14:22:03
powiem Ci, że nie rozumiem tej ceny - przecież on ma tylko funkcje miksera , bez sensu jak dla mnie.

Bo płacisz za markę, za gadżet ;).

Jak kupiłam krzesełko Tripp Trapp, to też słyszałam takie opinie: jak można dać 700 zł za krzesełko, przecież to tylko krzesełko dla dziecka, w ikei anlilopa za niecałe 100 ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: didi_loczek w 23 Cze 2016, 14:27:35
Bo płacisz za markę, za gadżet ;).

Jak kupiłam krzesełko Tripp Trapp, to też słyszałam takie opinie: jak można dać 700 zł za krzesełko, przecież to tylko krzesełko dla dziecka, w ikei anlilopa za niecałe 100 ;)
no tego akurat bym nie porównywała, antilop nijak się ma do krzesła, które rośnie z dzieciem, a potem posłuży nawet dorosłemu ;) to płacisz troche za markę, ale też sporo za pomysł i dizajn ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2016, 14:32:52
no tego akurat bym nie porównywała, antilop nijak się ma do krzesła, które rośnie z dzieciem, a potem posłuży nawet dorosłemu ;) to płacisz troche za markę, ale też sporo za pomysł i dizajn ;)
Zgadzam się. ANtilop nie robi tego samego, co trip trap. Mnóstwo mikserów robi to samo, co KA.

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2016, 14:24:57
przeciez to jest malutkie ;)  dwa kubki koktajlu wychodzą i tyle.
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jo_miekka w 23 Cze 2016, 14:37:18
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?
powinna mieć, ale może zgubiła ;P poza tym na pewno nie ma takiej fajnej miski i co najważniejsze, ona musi trzymać w łapie cięzki mikser i jeszcze nim machać w kółko ;) a pewnie nie chce już ;D tak jak ja trzepać jajek czymś dziwnym z ikei :D http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40257164/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

No źle dobrałam przykład ;), zawsze można znaleźć tańszy zamiennik, który ma takie same funkcje. A i tak znajdą się osoby, które dadzą te parę stów czy tysiaków "za zwykły mikser" ;)

Ale to już nie raz była tu dyskusja o KA, o markach itd.

malutenka

Ja mam blender z kielichem, kupiony 4 lata temu w Biedrze za 49,90, działa jak złoto, radzi sobie ze wszystkim co do niego wrzucę. Miałam też taką samą pałkę, ale mnie szlag trafiał, szczególnie z miksowaniem szpinaku, sałaty it. Oddalam w dobre ręce. Do wszystkich mocniejszych robót typu ziemniaki, cukinia na placki, mielenir mam zelmera jakiegoś. Żałuję tylko, że nie kupiłam takiego z wyciskarką do soków

jo_miekka

Cytat: malutenka w 23 Cze 2016, 14:51:47radzi sobie ze wszystkim co do niego wrzucę
Kości. Spróbuj kości!

malutenka

Cytat: jo_miekka w 23 Cze 2016, 14:53:17
Kości. Spróbuj kości!
Jak tylko do domu wrócę!

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2016, 13:34:04
o matulu, pianę ubijam mikserem wlasnie, ale brakuje mi czegos do ciast - kitchenaida najlepiej :D Niestety bardzo podrożały przez to ze dolar skoczył :/ były już po 1300, a teraz 1800 minimum :/
Ja właśnie swojego spakowalam. Sprzedam za $100 :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: dragonfly w 23 Cze 2016, 15:12:52
Ja właśnie swojego spakowalam. Sprzedam za $100 :)
i zapewne sprzedany ! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

#68
Cytat: jo_miekka w 23 Cze 2016, 14:37:18
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?

wrzuciłam wyzej zdjecie, to jest takie nakładane na tył miksera, plastikowy kubek z ostrzami w srodku. Nic wiecej.

aaaa, ze sam mikser?? No pewnie, do wszystkiego go używam, ale czasem brakuje mi sił, no i nie da sie robić w tym samym czasie dwóch rzeczy :) Bo trzeba jedną reką trzymać mikser, a drugą miske.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403, bierz od Dragona KA!

wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 23 Cze 2016, 15:12:52
Ja właśnie swojego spakowalam. Sprzedam za $100 :)

dragon, biore!!!! :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

lol lol lol

Gdyby toto nie było takie ciężkie i wysłanie pewnie będzie kosztować majątek, to wróbel jesteś posiadaczka KA :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2016, 15:18:41
kocham strefe lol
powinnaś mi oddać przynajmniej jedną końcówkę lol lol dodatkowo ja rozpoczęłam temat urządzeń kuchennych ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl