Autor Wątek: Koktajle warzywne  (Przeczytany 3874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Koktajle warzywne
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Cze 2016, 13:36:23 »
wrobelek0403, a nie myślałaś o zamienniku? ten wygląda całkiem sensownie, a cena jaka!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #51 dnia: 23 Cze 2016, 13:39:04 »
zwierzatko_mojej_mamy, nie, ja po prostu marze o kitchenaidzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #52 dnia: 23 Cze 2016, 13:40:45 »
ale, ten jest całkiem wyględny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cholera, moze sie skusic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #53 dnia: 23 Cze 2016, 13:57:45 »
ale, ten jest całkiem wyględny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cholera, moze sie skusic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o, ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak marzysz o kitchen aidzie to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #54 dnia: 23 Cze 2016, 14:12:55 »
o, ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak marzysz o kitchen aidzie to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no bo marze, ale nie wiem ile musiałabym zarabiac, zeby wydac prawie 2 tys. na robota kuchennego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to na all, w sklepach firmowych one sa po 3 tys....

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 23 Cze 2016, 14:12:55 »

szelma

« Odpowiedź #55 dnia: 23 Cze 2016, 14:14:29 »
3 koła? Tu w pierwszym lepszym sklepie ok. 500 euro, więc mniej, a bywają promocje itd.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 23 Cze 2016, 14:15:27 »
wydac prawie 2 tys. na robota kuchennego

...który zasadniczo wykonuje niewiele czynności za Ciebie. Nie jest termomixem, koktajlu też w nim nie przyrządzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #57 dnia: 23 Cze 2016, 14:16:08 »
no prosze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdzierstwo.

oficjalny przedstawiciel:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #58 dnia: 23 Cze 2016, 14:18:05 »
no bo marze, ale nie wiem ile musiałabym zarabiac, zeby wydac prawie 2 tys. na robota kuchennego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to na all, w sklepach firmowych one sa po 3 tys....
e tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na torebki skórzane nie wydajesz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ja na przykład tego nie kumam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o ile obuwie rozumiem, ze dla niektórych jest istotne, bo w sztucznym mu zabija nogi, o tyle wydawanie 500+ pln na torebkę jest dla mnie niezrozumiałe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przelicz, że to 4 torebki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #59 dnia: 23 Cze 2016, 14:19:15 »
...który zasadniczo wykonuje niewiele czynności za Ciebie. Nie jest termomixem, koktajlu też w nim nie przyrządzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

do koktaili mam kielich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2016, 14:19:30 wysłana przez wrobelek0403 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 23 Cze 2016, 14:21:38 »
na torebki skórzane nie wydajesz?

no wlasnie nie wydaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie kupuje skórzanych bo są drogie, a ja traktuje torebki strasznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj marzy mi sie taka piekna z Batyckiego, ale nie dam 8 stów za torbe, no łej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #61 dnia: 23 Cze 2016, 14:22:03 »

powiem Ci, że nie rozumiem tej ceny - przecież on ma tylko funkcje miksera , bez sensu jak dla mnie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #62 dnia: 23 Cze 2016, 14:22:11 »
Kielich od starego miksera, który pianę i śmietanę ubije, ciasto też utrze zapewne, nie?
Ja kocham moje KA, ale mimo wszystko uważam, że to bardziej gadżet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #63 dnia: 23 Cze 2016, 14:23:53 »
powiem Ci, że nie rozumiem tej ceny - przecież on ma tylko funkcje miksera , bez sensu jak dla mnie.

roboty plantarne z porządną mocą nie są najtansze. A ja niczego innego nie potrzebuje. Bez sensu to jest cena kitcheaida Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 5 stów ujdzie.

wrobelek0403

« Odpowiedź #64 dnia: 23 Cze 2016, 14:24:57 »
ciasto też utrze zapewne, nie?

przeciez to jest malutkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  dwa kubki koktajlu wychodzą i tyle.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 23 Cze 2016, 14:24:57 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 23 Cze 2016, 14:26:58 »
Będziesz miała ciacho na 4 muffinki z kielicha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a na cholerę Ci ciasta, od ciast sie tyje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #66 dnia: 23 Cze 2016, 14:27:35 »

Bo płacisz za markę, za gadżet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Jak kupiłam krzesełko Tripp Trapp, to też słyszałam takie opinie: jak można dać 700 zł za krzesełko, przecież to tylko krzesełko dla dziecka, w ikei anlilopa za niecałe 100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #67 dnia: 23 Cze 2016, 14:32:52 »
Bo płacisz za markę, za gadżet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Jak kupiłam krzesełko Tripp Trapp, to też słyszałam takie opinie: jak można dać 700 zł za krzesełko, przecież to tylko krzesełko dla dziecka, w ikei anlilopa za niecałe 100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no tego akurat bym nie porównywała, antilop nijak się ma do krzesła, które rośnie z dzieciem, a potem posłuży nawet dorosłemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to płacisz troche za markę, ale też sporo za pomysł i dizajn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #68 dnia: 23 Cze 2016, 14:36:52 »
no tego akurat bym nie porównywała, antilop nijak się ma do krzesła, które rośnie z dzieciem, a potem posłuży nawet dorosłemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to płacisz troche za markę, ale też sporo za pomysł i dizajn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zgadzam się. ANtilop nie robi tego samego, co trip trap. Mnóstwo mikserów robi to samo, co KA.

jo_miekka

« Odpowiedź #69 dnia: 23 Cze 2016, 14:37:18 »
przeciez to jest malutkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  dwa kubki koktajlu wychodzą i tyle.
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 23 Cze 2016, 14:45:16 »
No ale masz tylko ten kielich? Nie masz haków do tego miksera?
powinna mieć, ale może zgubiła ;P poza tym na pewno nie ma takiej fajnej miski i co najważniejsze, ona musi trzymać w łapie cięzki mikser i jeszcze nim machać w kółko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pewnie nie chce już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak jak ja trzepać jajek czymś dziwnym z ikei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #71 dnia: 23 Cze 2016, 14:50:52 »
No źle dobrałam przykład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, zawsze można znaleźć tańszy zamiennik, który ma takie same funkcje. A i tak znajdą się osoby, które dadzą te parę stów czy tysiaków "za zwykły mikser" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale to już nie raz była tu dyskusja o KA, o markach itd.

malutenka

« Odpowiedź #72 dnia: 23 Cze 2016, 14:51:47 »
Ja mam blender z kielichem, kupiony 4 lata temu w Biedrze za 49,90, działa jak złoto, radzi sobie ze wszystkim co do niego wrzucę. Miałam też taką samą pałkę, ale mnie szlag trafiał, szczególnie z miksowaniem szpinaku, sałaty it. Oddalam w dobre ręce. Do wszystkich mocniejszych robót typu ziemniaki, cukinia na placki, mielenir mam zelmera jakiegoś. Żałuję tylko, że nie kupiłam takiego z wyciskarką do soków
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

jo_miekka

« Odpowiedź #73 dnia: 23 Cze 2016, 14:53:17 »
radzi sobie ze wszystkim co do niego wrzucę
Kości. Spróbuj kości!

malutenka

« Odpowiedź #74 dnia: 23 Cze 2016, 14:57:07 »
Kości. Spróbuj kości!
Jak tylko do domu wrócę!