Autor Wątek: Koktajle warzywne  (Przeczytany 3881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Koktajle warzywne
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Cze 2016, 11:27:16 »
pałkę mam porządną, boschową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie miksowałam nią nigdy kości ani szpinaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Cze 2016, 11:41:48 »
zwierzatko_mojej_mamy, prosiem bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 23 Cze 2016, 11:43:40 »
bardzo go lubie, wystarczy wypłukać pod ciepłą wodą i czysty.

Salsa spróbuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Cze 2016, 11:45:57 »
wróbel a weź spróbuj warzywny z ogórkiem

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Cze 2016, 11:47:17 »
jakoś nie moge sie przekonać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Cze 2016, 11:47:17 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Cze 2016, 11:48:38 »
wrobelek0403, a, czyli to jest do jajec + od dupy strony nakładka na miksowanie, w sumie stary patent, pamietam, że moja babcia ze 20 lat temu miała taki, ale on też już miał ze 20 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a czy którakolwiek z Was ma takiego multifunkcyjnego robota kuchennego? i do tego te miksery i tak oddzielnie? czy nikt już takich rzeczy nie posiada? (w pytaniu pomijam między innymi salsę, bo wiadomo, co ma i że to robi wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2016, 11:49:50 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Cze 2016, 11:49:40 »
wróbel a weź spróbuj warzywny z ogórkiem
jakoś nie moge sie przekonać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to spróbuj drina z ogórkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj posmakuje Ci w drinie, to potem wrzucisz do koktajlu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

doda

« Odpowiedź #32 dnia: 23 Cze 2016, 11:55:58 »
a próbowałaś?

moim zdaniem ogórek zmienia wszystko i każda kombinacja warzyw z nim jest dobra. ja najbardziej lubię zielone koktajle, wrzucam dosłownie wszystko co mi się nawinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #33 dnia: 23 Cze 2016, 11:56:38 »
spróbuj olwoce z warzywami, najpierw więcej owoców i stopniowo zmniejszaj, podobno smaki się zmieniają wtedy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Cze 2016, 11:57:46 »
zwierzatko_mojej_mamy, wiem, ze mnie pomijasz, ale powiem tylko ze jakbyś miała kupować różne sprzęty to najlepiej kupić termo p prostu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #35 dnia: 23 Cze 2016, 12:11:30 »
a próbowałaś?

nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z ogórkiem to wole pomidora, papryke, fete i oliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sałatce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą zaraz uskutecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale dobra, mam wielkiego ogórka, to zaeksperymentuje na małej porcji.

doda

« Odpowiedź #36 dnia: 23 Cze 2016, 12:13:47 »
ja nie wiem jak smakuje z wodą, ja piję z kefirem. super jest

wrobelek0403

« Odpowiedź #37 dnia: 23 Cze 2016, 12:16:04 »
niestety po ogórku z kefirem nie wyszłabym z kibla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 23 Cze 2016, 12:16:53 »
zwierzatko_mojej_mamy, no ja mam takiego starego zelmera wlasnie, ma z 10 lat jak nic, ale nadal gra i buczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Cze 2016, 12:17:45 »
aaaaaaaa to inna rzecz..

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Cze 2016, 12:17:45 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #40 dnia: 23 Cze 2016, 12:19:55 »
niestety po ogórku z kefirem nie wyszłabym z kibla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wyszłabyś w końcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i od razu byś miała 3 kg na minusie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

buehehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze śmiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaczęłam przeglądać allegro od rzeczy za 150 pln, obecnie jestem zakochana w takim za 770 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #41 dnia: 23 Cze 2016, 12:56:20 »
Z warzywnych, to miksuję tylko gazpacho (dużo pomidorów, + ogórek, papryka, dymka, ząbek czosnku, przyprawy). Muszę spróbować jakiegoś ze szpinakiem.

Z owocowych, to jak leci. wczoraj było mango, banan, kilka truskawek + jogurt nat.

suegro

« Odpowiedź #42 dnia: 23 Cze 2016, 13:03:58 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja wszystko robię pałką, nawet szpinak. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

wrobelek0403

« Odpowiedź #43 dnia: 23 Cze 2016, 13:21:37 »
zaczęłam przeglądać allegro od rzeczy za 150 pln, obecnie jestem zakochana w takim za 770 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dokładnie takiego kupiłam siostrze w prezencie slubnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą sama chciała robota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #44 dnia: 23 Cze 2016, 13:22:35 »
wyszłabyś w końcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i od razu byś miała 3 kg na minusie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no tak, jest to bezapelacyjny plus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szkoda, ze okupiony cierpieniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 23 Cze 2016, 13:24:34 »
dokładnie takiego kupiłam siostrze w prezencie slubnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą sama chciała robota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no widzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie mam niczego w sumie oprócz pałki, pianę trzepię ręcznie, wkurza mnie to wszystko, można chyba łatwiej + to ma sokowirówkę

salsa

« Odpowiedź #46 dnia: 23 Cze 2016, 13:30:16 »
ja nie lubię nogą, zrobiłam kilka razy ale czuć że sa kawałeczki i to mi nie pasuje. pestek nie zmieli na gładko

salsa

« Odpowiedź #47 dnia: 23 Cze 2016, 13:31:02 »
no widzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie mam niczego w sumie oprócz pałki, pianę trzepię ręcznie, wkurza mnie to wszystko, można chyba łatwiej + to ma sokowirówkę
kup na allegro termomiksa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ten poprzedni model który ja mam jest teraz dość tani na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pianę tez Ci ubije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 23 Cze 2016, 13:34:04 »

o matulu, pianę ubijam mikserem wlasnie, ale brakuje mi czegos do ciast - kitchenaida najlepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niestety bardzo podrożały przez to ze dolar skoczył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj były już po 1300, a teraz 1800 minimum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #49 dnia: 23 Cze 2016, 13:35:06 »
kup na allegro termomiksa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ten poprzedni model który ja mam jest teraz dość tani na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pianę tez Ci ubije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może kiedyś, teraz nie jestem psychicznie nastawiona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znalazłam tego philipsa za 596, to jednak stanowczo mniej niż thermomix Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj