Koktajle warzywne

Zaczęty przez elve, 22 Cze 2016, 21:50:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Wrobel o konto się nie martw, mojej mamie w razie czego przelejesz (PL)

wrobelek0403

O, to super :) do UE moge bez problemu jakby co.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

O matulu, ale wątek, ale offf!!
I kto powie, że strefa NIE jest dobra na wszystko?? :D
wróbelek, niniejszym gratuluję, szczęśliwa posiadaczko czerrrrrrwonego kiciusia!!

/i owszem, gadżet to, ale jaki śliiiiczny... :dreaming: /
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

Wrobel, byłam na poczcie. Cholerswto jest cięższe niż mi się wydawało (prawie 13 kg). Za przesyłek chcą £120 czyli jakieś $160. Jak poczekasz kilka godzin to może się zrobi z tego $60 lol lol lol


wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 24 Cze 2016, 05:22:25
Wrobel, byłam na poczcie. Cholerswto jest cięższe niż mi się wydawało (prawie 13 kg). Za przesyłek chcą £120 czyli jakieś $160. Jak poczekasz kilka godzin to może się zrobi z tego $60 lol lol lol



dragon, spokojnie, czekałam 10 lat, poczekam jeszcze troche :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403, skoro już jesteś szczęśliwą posiadaczką KA, to ta informacja Cię nie uszczęśliwi, ale do naszego kochanego zelmera z kielichem i końcówkami jest i miska i trzymać nie trzeba i samo się kręci ;) :D
ja pewnie kiedyś tam, za sto lat zrujnuję się na termomixa ;)

ishka82

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2016, 11:49:40
to spróbuj drina z ogórkiem lol lol posmakuje Ci w drinie, to potem wrzucisz do koktajlu :D
a fuuuuuj, próbowałam i never ever :P chociaż ogórki lubię :D

wrobelek0403

ishka82, ta informacja mnie nie rusza, gdyż albowiem miski do naszego miksera są brzydkie :D

rozważałam ewentualnie ten :)
http://allegro.pl/robot-kuchenny-planetarny-zelmer-zfp1100b-i6064084756.html#thumb/2
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 24 Cze 2016, 10:20:23
ishka82, ta informacja mnie nie rusza, gdyż albowiem miski do naszego miksera są brzydkie :D
a to fakt :D ale ja go mam schowanego, więc nie rusza mnie to ;)

golinda

ma któraś z was wyciskarkę ślimakową?

słyszałam, że Kuvings ma najlepsze
są o tyle lepsze od tradycyjnych, że soki zachowują wszystkie wartości, w tym błonnik

rozważam, ale kurde... 2000zł to cholerstwo kosztuje...

szelma

Slowjuicer? Koleżanka ma. W smaku to się te soki niczym nie różnią od normalnych, szczerze powiedziawszy. Trochę mniej mycia z tym modelem, który ma, niż z normalną sokowirówką, więc to na pewno plus.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

#111
golinda, moja przyjaciółka bardzo poleca model, który ma : Kuvings b 6000
podobno mniejsza niż w innych ilośc odpadów , więcej wyciśniętego soku, ale nie znam się na tym zupełnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

no ja trochę czytałam i argumenty są dość sensowne :)

callja

#113
Cytat: golinda w 24 Cze 2016, 11:57:28słyszałam, że Kuvings ma najlepsze
Kuvings ma po prostu najlepszy PR ;)
Fakt, soki z tej ślimacznicy są bardzo smaczne, wrzucasz np. całe jabłka z pestkami i skórką, a mycie polega na spłukaniu mechanizmu. Zero piprania i dłubania, jak przy czyszczeniu sitka sokowirówki :/ Soki z Kuvingsa piłam, bo ustrojstwo moja przyjaciółka sobie sprawiła, i wyciska sok nawet z liści kalafiorowych ;), w efekcie sama noszę się z zamiarem kupna, ale to jak już "se" porządną kuchnię sprawię ;). Dla rozeznania wybrałam się na rekonesans do mojego ulubionego outletu ADG - Kuvingsa też tam mają (cena spokojnie ~30% niższa niż w sklepie) i.... wcale nie polecają. Usłyszałam tylko "są lepsze lub równie dobre, a tańsze, nie warto przepłacać za markę". Oglądałam to, co proponowali, ceny w granicach 1000 zł - sporo, ale i tak o połowę mniej, niż sklepowy a nawet outletowy Kuvings. Oczywiście dodają przystawki do puree owocowego i lodów/sorbetów. Na razie spokojnie obserwuję temat, a sorbety, lody czy koktajle robię w TM.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

tradycyjna sokowirówka niestety zabiera owocom trochę wartości, w tym błonnik, a to już dla mnie bardzo dużo

ishka82

czyzby lidl już wiedział, że teraz inne wyciskarki w modzie? http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=63754

golinda

ale czy to na pewno to samo?

ishka82

Cytat: golinda w 24 Cze 2016, 18:59:33
ale czy to na pewno to samo?
może tak, może nie ;) pewnie jednak nie...chociaż lidlowe sprzęty lubię :) teraz na pewno się nie skuszę, bo kasy na inne rzeczy puściliśmy za dużo ostatnio ;)

wrobelek0403

Mam z tej serii noge-blender i ma troche slaba moc. Philipsa stary byl mocniejszy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

ja mam nogę silver crest i bardzo sobie chwalę