Autor Wątek: Koktajle warzywne  (Przeczytany 3873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Koktajle warzywne
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Cze 2016, 16:02:59 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
UWIERZYŁAŚ JEJ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale w co? ze sie pomylila? No przyznam szczerze ze tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #101 dnia: 23 Cze 2016, 16:04:29 »
no kto by pomyślał, że w wątku koktajli warzywnych będę umierać ze śmiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wielokrotnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #102 dnia: 23 Cze 2016, 16:07:05 »
ja juz pomijam, ze mamy offtopa jak stąd do Brunei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu, no kazdy moze sie pomylić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2016, 16:19:57 wysłana przez wrobelek0403 »

salsa

« Odpowiedź #103 dnia: 23 Cze 2016, 19:27:01 »
WRÓBEL HAHAHAHAHAHAHAHA umarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Cze 2016, 19:54:05 »
ej no, czemu sie ze mnie nabijacie?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Cze 2016, 19:54:05 »

fasolka1980

« Odpowiedź #105 dnia: 23 Cze 2016, 23:24:52 »
wróbel - ja kitchenaida używam tylko do robienia hurtowej ilości ciasta na pierniki, ciastka itd. Ewentualnie na miksowanie ciasta na chleb Wyciagam go może......raz na miesiąc/dwa?

daj se z tym spokój. Choć jest piękny, to fakt.

10 razy bardziej przydatny jest porządny mikser, z dużą mocą - najlepiej taki, który zmieli np migały, orzechy, kaszę na mąkę itd. Ten twój jest dobry tylko do miksowania truskawek z jogurtem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #106 dnia: 23 Cze 2016, 23:25:54 »
Sorry wróbel, przysnęlo mi się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no nie żartuje, wezmę dzisiaj na pocztę, jak nie jest za duże (Titan many organiczone wielkości pudełek) to od razu wysyłam. Za $100 plus wysyłka. Nie wiem czy KA użyłam z 30 razy przez ponad 5 lat....

dragonfly

« Odpowiedź #107 dnia: 23 Cze 2016, 23:26:34 »
Chociaż fasolka ma racje. W sumie dlatego kupiłam Thermomix

wrobelek0403

« Odpowiedź #108 dnia: 24 Cze 2016, 00:24:38 »
fasolka1980, nie miele takich rzeczy, nie uzywam takich produktow  jak mielone kasze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Migdaly miele raz w roku i do tego mam blender z pojemnikiem do siekania. Natomiast za kazdym razem jak cos pieke, brakuje mi czegos takiego jak KA. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze to fanaberia i za normalna cene pewnie bym nie kupila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dragon, napisz mi tylk o Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, czy masz konto w UK albo polskie. Bo jak mam slac poza europe boje sie o koszty przelewu.

dragonfly

« Odpowiedź #109 dnia: 24 Cze 2016, 00:42:41 »
Wrobel o konto się nie martw, mojej mamie w razie czego przelejesz (PL)

wrobelek0403

« Odpowiedź #110 dnia: 24 Cze 2016, 00:49:47 »
O, to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do UE moge bez problemu jakby co.

callja

« Odpowiedź #111 dnia: 24 Cze 2016, 01:14:24 »
O matulu, ale wątek, ale offf!!
I kto powie, że strefa NIE jest dobra na wszystko?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wróbelek, niniejszym gratuluję, szczęśliwa posiadaczko czerrrrrrwonego kiciusia!!

/i owszem, gadżet to, ale jaki śliiiiczny... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

dragonfly

« Odpowiedź #112 dnia: 24 Cze 2016, 05:22:25 »
Wrobel, byłam na poczcie. Cholerswto jest cięższe niż mi się wydawało (prawie 13 kg). Za przesyłek chcą £120 czyli jakieś $160. Jak poczekasz kilka godzin to może się zrobi z tego $60 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 24 Cze 2016, 07:38:24 »
Wrobel, byłam na poczcie. Cholerswto jest cięższe niż mi się wydawało (prawie 13 kg). Za przesyłek chcą £120 czyli jakieś $160. Jak poczekasz kilka godzin to może się zrobi z tego $60 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragon, spokojnie, czekałam 10 lat, poczekam jeszcze troche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #114 dnia: 24 Cze 2016, 10:12:59 »
wrobelek0403, skoro już jesteś szczęśliwą posiadaczką KA, to ta informacja Cię nie uszczęśliwi, ale do naszego kochanego zelmera z kielichem i końcówkami jest i miska i trzymać nie trzeba i samo się kręci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja pewnie kiedyś tam, za sto lat zrujnuję się na termomixa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 24 Cze 2016, 10:12:59 »

ishka82

« Odpowiedź #115 dnia: 24 Cze 2016, 10:15:53 »
to spróbuj drina z ogórkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj posmakuje Ci w drinie, to potem wrzucisz do koktajlu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a fuuuuuj, próbowałam i never ever Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż ogórki lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #116 dnia: 24 Cze 2016, 10:20:23 »
ishka82, ta informacja mnie nie rusza, gdyż albowiem miski do naszego miksera są brzydkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rozważałam ewentualnie ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #117 dnia: 24 Cze 2016, 10:26:11 »
ishka82, ta informacja mnie nie rusza, gdyż albowiem miski do naszego miksera są brzydkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a to fakt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja go mam schowanego, więc nie rusza mnie to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #118 dnia: 24 Cze 2016, 11:57:28 »
ma któraś z was wyciskarkę ślimakową?

słyszałam, że Kuvings ma najlepsze
są o tyle lepsze od tradycyjnych, że soki zachowują wszystkie wartości, w tym błonnik

rozważam, ale kurde... 2000zł to cholerstwo kosztuje...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #119 dnia: 24 Cze 2016, 12:01:13 »
Slowjuicer? Koleżanka ma. W smaku to się te soki niczym nie różnią od normalnych, szczerze powiedziawszy. Trochę mniej mycia z tym modelem, który ma, niż z normalną sokowirówką, więc to na pewno plus.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

« Odpowiedź #120 dnia: 24 Cze 2016, 12:10:30 »
golinda, moja przyjaciółka bardzo poleca model, który ma : Kuvings b 6000
podobno mniejsza niż w innych ilośc odpadów , więcej wyciśniętego soku, ale nie znam się na tym zupełnie
« Ostatnia zmiana: 24 Cze 2016, 12:27:00 wysłana przez salsa »

golinda

« Odpowiedź #121 dnia: 24 Cze 2016, 12:58:04 »
no ja trochę czytałam i argumenty są dość sensowne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #122 dnia: 24 Cze 2016, 13:01:42 »
słyszałam, że Kuvings ma najlepsze
Kuvings ma po prostu najlepszy PR Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Fakt, soki z tej ślimacznicy są bardzo smaczne, wrzucasz np. całe jabłka z pestkami i skórką, a mycie polega na spłukaniu mechanizmu. Zero piprania i dłubania, jak przy czyszczeniu sitka sokowirówki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Soki z Kuvingsa piłam, bo ustrojstwo moja przyjaciółka sobie sprawiła, i wyciska sok nawet z liści kalafiorowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, w efekcie sama noszę się z zamiarem kupna, ale to jak już "se" porządną kuchnię sprawię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Dla rozeznania wybrałam się na rekonesans do mojego ulubionego outletu ADG - Kuvingsa też tam mają (cena spokojnie ~30% niższa niż w sklepie) i.... wcale nie polecają. Usłyszałam tylko "są lepsze lub równie dobre, a tańsze, nie warto przepłacać za markę". Oglądałam to, co proponowali, ceny w granicach 1000 zł - sporo, ale i tak o połowę mniej, niż sklepowy a nawet outletowy Kuvings. Oczywiście dodają przystawki do puree owocowego i lodów/sorbetów. Na razie spokojnie obserwuję temat, a sorbety, lody czy koktajle robię w TM.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze 2016, 13:04:40 wysłana przez callja »

golinda

« Odpowiedź #123 dnia: 24 Cze 2016, 13:28:32 »
tradycyjna sokowirówka niestety zabiera owocom trochę wartości, w tym błonnik, a to już dla mnie bardzo dużo

ishka82

« Odpowiedź #124 dnia: 24 Cze 2016, 17:56:36 »
czyzby lidl już wiedział, że teraz inne wyciskarki w modzie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj