Wasze prace najróżniejsze...

Zaczęty przez emcia, 12 Gru 2007, 19:36:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Wydz. Elektroniki, Kierunek Elektronika i Telekomunikacja, w toku praca mgr "Zwiększanie efektywności analizy elektromagnetycznej w dziedzinie częstotliwości".

Jak na razie zabiła mnie elvelve :D

Cytat: "elvelve"magisterska: "Wpływ fibroblastów na proliferację i migrację keratynocytów skóry ludzkiej"
doktorska: "Wpływ inhibitorów białka szoku cieplnego HSP90 oraz inhibitorów osi HGF-MET na biologię komórek mięsaka prążkowanokomórkowego"

Ciężko było przeczytać :D

mayagaramond

Cytat: "ewa.wie"mayagaramond napisał/a:   

ewa.wie napisał/a:   
Gdziekolwiek się przyznam czym się zajmuję jestem zasypywana prośbą o poradę albo odchudzanie ;-) A nikt nie lubi pracować po godzinach :mrgreen:


Powiedz nastepnym razem: prosze sie rozebrac

A moze mi podpowiesz, czym mam karmic mojego meza, zeby przytyl?   


Dobra Maya jak chcesz porady to musisz mi wysłać rozbierane zdjęcie swego męża. I pamiętaj, że to był twój pomysł

Widze, ze sie szybko uczysz :mrgreen:

[ Dodano: 13-12-2007, 22:43 ]
Cytat: "salsa"mayagaramond napisał/a:   
Niestety, ale musimy troche pocierpiec dla dobra ogolu ;-) :-D

nie zwykłam Cierpieć dla ogółu , wiec... ;) sio mi z tym opisem, jesli łaska;):):)

troche altriuzmu nie zaszkodzi  ;-), poczekam, az mnie zwierzak opieprzy ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ze_nitka

mayagaramond, asertywna z Ciebie kobieta! Juz tyle mioteł krzyczało za opis, a Ty dzielnie nas mobilizujesz :)
Dziękuje :)

marax

Cytat: "ewa.wie"Dobra Maya jak chcesz porady to musisz mi wysłać rozbierane zdjęcie swego męża. I pamiętaj, że to był twój pomysł  
to ja tez poprosze wkoncu prawie jestem lekarzem moze jkas anomalie zauwaze :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "ze_nitka"mayagaramond, asertywna z Ciebie kobieta! Juz tyle mioteł krzyczało za opis, a Ty dzielnie nas mobilizujesz :)
Dziękuje :)

:-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

adrianna79

a ja z grupa 3 innych osob musielismy zalozyc firme; ja bylam odpowiedzialna za finanse firmy. studiowalam w stanach i zdobylam BBA - Bachelor of Business Administration z koncentracja w Finansach. Zamiast MBA zdjaje CFA bo marzy mi sie bycie analitykiem finansowym albo praca w corporate finance department dla ubs investment banku - ale znajac siebie na pewno bede chciala robic MBA tylko dla papierka...

madolka

A u mnie na Architekturze i Urbanistyce byl projekt dyplomowy. A jedyne slowo pisane to opis idei projektu, dane techniczne itp. Moj projekt: Centrum Wystawiennicze w Lund, Szwecja.

salsa

Cytat: "ze_nitka"a Ty dzielnie nas mobilizujesz :)
Dziękuje :)
oj nie nie nie:) nas mobilizujesz?? czy to znaczy ze mam sie czuc zmobilizowana do kolejnej pracy?? to nie moblizacja, to wkurwiacja :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

Cytat: "mayagaramond"konwalia mgr czeka

Czuję się pogoniona  :lol:

Mgr farmacji
"Oksydacyjne uszkodzenia w ciężkim niedotlenieniu mózgu szczura"
Praca międzywydziałowa (my nie mamy neurobiologii).

Najgorsza była część doświadczalna  :cry:

amoitalia

A mnie się ta sygnaturka Mai podoba... Ile razy ją widzę to sobie myślę: o, kurka, co ja tu robię... - i wracam do pisania (przynajmniej na chwilę  :-> ) Tylko, że ja już kończę.. jakbym była dopiero w fazie idealizacji, to bym warczała jak na każdego, kto mi przypominał zanim się jeszcze za to zabrałam..   :evil:

Kata

Cytat: "mika9983"

jeny!!! jestem w szoku ile czasu czytałaś te pisma??

to były 3 tytuły: Piłka Nożna (tygodnik), Piłka Nożna Plus (miesięcznik) i Biblioteczka Piłki Nożnej (wydania specjalne, 2-miesięczniki zwykle). Wcześniej czasami coś z tych czasopism czytałam, więc potem po prostu prześledziłam ich historię i przejrzałam roczniki, w których zachodziły zmiany. W sumie przejrzałam jakieś 10 roczników każdego z nich pod kątem budowy i ogólnie tematyki - bez szczegółowej analizy zawartości, więc nie było tak źle :-)
Pozdrawiam

Kata

agnes

"Znajomość czynników ryzyka i profilaktyki raka piersi."
AWF Wrocław  wydział fizjoterapii
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mayagaramond

Cytat: "salsa"ze_nitka napisał/a:   
a Ty dzielnie nas mobilizujesz :)
Dziękuje :)

oj nie nie nie:) nas mobilizujesz?? czy to znaczy ze mam sie czuc zmobilizowana do kolejnej pracy?? to nie moblizacja, to wkurwiacja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przeciez mozesz ten podpis zignorowac, wiesz, ze napisalas prace, UJ tez wie, laurke masz w domu, wiec wqrwiac sie nie masz czym ;-) tranquilo  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Cytat: "konwalia""Oksydacyjne uszkodzenia w ciężkim niedotlenieniu mózgu szczura"


ze tak zapytam jek wywolywalas to niedotlenienie  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

elve

Cytat: "maraxela"ze tak zapytam jek wywolywalas to niedotlenienie    
lepiej niech odpowiada
ja asystowałam kiedyś przy modelach zawału serca u myszy....

maroonbug

studiowalam resocjalizacje na warszawskim przez rok i ucieklam do Irlandii, tak mnie te studia znudzily. mialam plan zostac kryminologiem  :roll:
w Irlandii skonczylam licencjata z zarzadzania zasobami ludzkimi i zrobilam dyplom z finansow, specjalizacja- fundusze inwestycyjne wysokiego ryzyka.
Temat pracy: "The importance of performance appraisal meeting in the process of performance management-a critical overview (based on the investment fund servicing corporation)."

[ Dodano: 14-12-2007, 13:48 ]
Cytat: "elvelve"
Cytat: "maraxela"ze tak zapytam jek wywolywalas to niedotlenienie    
lepiej niech odpowiada
ja asystowałam kiedyś przy modelach zawału serca u myszy....

rany, niektorzy widze posiedli wiedze tajemna niemal... :lol:

marax

ja bym
Cytat: "maroonbug"maraxela napisał/a:
ze tak zapytam jek wywolywalas to niedotlenienie

lepiej niech odpowiada
ja asystowałam kiedyś przy modelach zawału serca u myszy....


rany, niektorzy widze posiedli wiedze tajemna niemal...  

ja bym to nazwala miloscia do zwierzat one poprostu naleza do greenp eace

[ Dodano: 14-12-2007, 15:13 ]
pewnego dnia zdawalam kolokwium z farmakologi tp byla juz poprawa poprawy ,siedze tam jecze cos nie na temat :mrgreen:  :mrgreen:  nagle dzwoni telefon a prof  do sluchawki "pani aniu prosze zabrac szczura wlasnie dostal zawalu swerca,o 30 sek za szybko- ale to pewnie rpzez moja studentke" :roll:  :roll:  :roll:

salsa

mayagaramond, usmieszków to juz paniusia nie widziała?? ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "salsa"mayagaramond, usmieszków to juz paniusia nie widziała?? ;)

A Ty mojego  ;-) tez nie? :-D

Lepiej pomysl co sie bedzie dzialo jak znmienie na "doktorat czeka" :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "mayagaramond"A Ty mojego ;-) tez nie? :-D

Lepiej pomysl co sie bedzie dzialo jak znmienie na "doktorat czeka" :mrgreen:

moj był szerszy i weicej było

z doktoratem mi nie wyskakuj :shock:
bo sie ciagle waham:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Monika

moja przyszła mgr na filozofii na UWr ma być o koncepcji światów możliwych Davida Lewisa (czyli o realistycznych interpretacjach logik modalnych), ale na razie ani słowa jeszcze nie napisałam :( a temat licencjatu na stosunkach międzynarodowych na UWr to poznam w przyszłym semestrze - bo dopiero w 6 sem. mam seminarium licencjackie...

wrobelek0403

Cytat: "salsa"
Cytat: "emcia821"a jak sama obrona?
15 min łacznie z wreczaniem kwiarów i usciskiem dłoni
nawet nie poczułam jak została emgieerem:P

heheh, u nas tak wiekszosc obron wyglada, nie Salsa??

moj temat: "Wyłączenia spod zakazów ograniczeń swobód rynku wewnętrznego w świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości".

pisalo mi sie bardzo dobrze, bo lubiłam tę problematykę, ale obrona to był koszmar. Dostalam pytanie, które, byłam pewna, nie padnie, grrrr Dawno nie czulam sie tak zmotywowana do myslenia, jak wtedy ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "salsa"z doktoratem mi nie wyskakuj :shock:
bo sie ciagle waham:P

Pisz, tylko nie kaz mi czytac ;-)  :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: "ewa.wie"Badania prowadziłam na grupie 80 grubasków  ;-) - w skrócie 3 miesiące odchudzania, - rezultat lepsze wyniki niż po diecie niskokalorycznej  :) Dodatkowo istotna poprawa całego lipidogramu (ch. całk, triglic., LDL, HDL) glukoza na czczo, po obciążeniu i istotne obniżenie ciśnienia. Aż sama się zdziwiłam, że tak dużo można zdziałać samą dietą :mrgreen:


ewa.wie, a gzie mozna poczytac o takiej diecie i np. znaleźć info, które produkty maja wysoki, a które niski indeks???

[ Dodano: 14-12-2007, 21:32 ]
Cytat: "salsa"
oj nie nie nie:) nas mobilizujesz?? czy to znaczy ze mam sie czuc zmobilizowana do kolejnej pracy?? to nie moblizacja, to wkurwiacja :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

salsa, popieram, żądamy zmiany sygnaturki!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

wrobelek moja rodzina to stosuje, z bardzo dobrymi efektami  :mrgreen: ja się jakoś przemóc nie mogę... wpisz w wyszukiwarkę dieta south beach. Efekt jest piorunujący i co lepsze, utrzymuje się. No i nie ma głodówek. Trzeba się trochę pilnować, no i najlepiej być mięsożercą :)