Wasze prace najróżniejsze...

Zaczęty przez emcia, 12 Gru 2007, 19:36:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: "amoitalia"No, niestety, ja tu nie błysnę niezrozumiałym dla laików tytułem
dlaczego niestety??? jakos pewniej sie czuje kiedy rozumiem to co czytam...  :mrgreen:

didi_loczek

praca magisterska: "Bremsstrahlung radiation in the deuteron-proton collision", fizyka jadrowa
doktorat sie pisze:" Isospin dependence of the eta prime meson production in proton-neutron collisions"

kamelia04.08.2007

1. Genotypowe zróznicowanie canna x generalis w pobieraniu i degradcji zanieszyszczeń.
Praca magisterska obroniona w 2002r., Miedzywydziałowe Studium Biotechnologii SGGW

2. Odpowiedzialność członków zarządu w społkach kapitałowych.
Praca licencjacka obroniona w 2003r., Wydział Zarządzania, Uniwersytet Warszawski

3. Postępowanie w sprawach o przywrócenie do pracy.
Praca magisterska męczona obecnie, przewidywany czas obrony marzec-kwiecień 2008r., Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sonja

Mój jest jak widzę najbardziej banalny "Islam w publicystyce rosyjskiej":) ale mam jeszcze 2 proby:) może uda się tam coś bardziej skomplikowanego:))

asia407

Biotechnologia Stosowana, specjalizacja Biotechnologia Zwierzat, mgr inz.  :)
tytul pracy mgr: Ekspresja białka bax w jajniku kury domowej (Gallus domestikus)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "goga"mayagaramond, a ty kobieto zmień ten podpis, bo mnie się czasem takie koszmary snią, że jestem na lekcji a tu wpada komisja - że niby brak mi uprawnień, albo zdaję egzamin magisterski, a mówią że praca to plagiat, albo zaginęła,,, budzę się przerażona i chwilę trwa zanim uprzytomnię sobie,że to tylko sen

zmienie, zmienie, chcialam dziewczyny troche pogonic ;-)

hehehe, mnie sie sni, ze nie moge podchodzic do koncowych egzaminow, bo nie mam matury z matematyki (nie musialam)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Cytat: "mayagaramond"bo nie mam matury z matematyki (nie musialam)
ja na szczęście też nie musiałam  matmy zdawać, bo to byłby horror, a na pierwszym roku studiów miałam jeden semestr matmy - macierze do dziś mi się jawią jako koszmary - bleeeeeeeee
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

Cytuj_________________
salsa mgr czeka
sory, mnie mozesz z listy docelowej wyswietlajacych sie nickow skreślić, bo ja mgr juz mam za soba i wybacz ale nie chce czytac ze to na mnie czeka:P wpomnienia tej meczarni, bleee
to było nagorsze na studiach-pisanie pracy;) :-D


a moj temat:

"Ochrona zbiorowych interesów konsumentów" :-D Prawo,  WP i A  UJ
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

#33
;

malutenka

Cytat: "salsa"malutenka5 mgr czeka
za baaardzo długo, nie wiem, czy dożyję ;-)

salsa

Cytat: "emcia821"a jak sama obrona?
15 min łacznie z wreczaniem kwiarów i usciskiem dłoni
nawet nie poczułam jak została emgieerem:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

hmmmm a ja jestem zasmucona na moich studiach nie ma ani pracy licencjackiej ani magisterskie wogole to nic nie napsialam od ostatnich 5 lat nawet zadnego malego referaciuku a to ze nie umiem psiac po polsku to chyba wszyscy widza :mrgreen:

salsa

Cytujpsiac po polsku to chyba wszyscy widza :mrgreen:
_________________
psiac ja tez nie umiem, nie martw się, ale poprośmy Anzeja-on nam pomoże :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

<żarcik>
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

dzisiaj anzej zostal pobity przez durze-dla neiwtajemniczonych chodzilo mi o dusze :):):P)

ewa.wie

Miałam opory, żeby się wpisać ale co tam ;-)

Jestem mgr inż żywienia człowieka i dietetyki  :mrgreen:

Temat: "Wpływ diety o niskim indeksie glikemicznym na profil lipidowy i węglowodanowy osób otyłych" czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam.

Domyślacie się czemu miałam opory :roll:  :?: Gdziekolwiek się przyznam czym się zajmuję jestem zasypywana prośbą o poradę albo odchudzanie  ;-) A nikt nie lubi pracować po godzinach :mrgreen:

marax

ja sie nie bede pisac o idchudzanie ale o wynik badan bo mnei interesuje co ci z tego wyszlo

[ Dodano: 13-12-2007, 19:26 ]
a swoja droge w tamtym roku wpisalam sie przez pomylke na fakultet z dietetykin przyznam szczerze nigdy sie nie nudzilam bardziej na zajeciach niz na tych -wszytkie muchy mialam policzone na suficie pare razy

ewa.wie

Cytat: "maraxela"ja sie nie bede pisac o idchudzanie ale o wynik badan bo mnei interesuje co ci z tego wyszlo

[ Dodano: 13-12-2007, 19:26 ]
a swoja droge w tamtym roku wpisalam sie przez pomylke na fakultet z dietetykin przyznam szczerze nigdy sie nie nudzilam bardziej na zajeciach niz na tych -wszytkie muchy mialam policzone na suficie pare razy

Maraxela pewnie, bo to bardzo ciekawy kierunek :lol:  Badania prowadziłam na grupie 80 grubasków  ;-) - w skrócie 3 miesiące odchudzania, - rezultat lepsze wyniki niż po diecie niskokalorycznej  :) Dodatkowo istotna poprawa całego lipidogramu (ch. całk, triglic., LDL, HDL) glukoza na czczo, po obciążeniu i istotne obniżenie ciśnienia. Aż sama się zdziwiłam, że tak dużo można zdziałać samą dietą :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "salsa"Cytat:   
_________________
salsa mgr czeka

sory, mnie mozesz z listy docelowej wyswietlajacych sie nickow skreślić, bo ja mgr juz mam za soba i wybacz ale nie chce czytac ze to na mnie czeka:P wpomnienia tej meczarni, bleee
to było nagorsze na studiach-pisanie pracy;) :-D

Niestety, ale musimy troche pocierpiec dla dobra ogolu ;-)  :-D

BTW - pisania pracy tez milo nie wspominam...

[ Dodano: 13-12-2007, 20:33 ]
Cytat: "emcia821"a jak sama obrona?

Ja nie mialam obrony. Studiowalam w DE i najpierw musialam oddac prace, a 2 miesiace pozniej mialam koncowe egzaminy:
w jednym tygodniu 6 pisemnych z tlumaczen (PL-DE, DE-PL, EN-DE, ogolne i ekonomia) i 4 ustne: z literatury amerykanskiej, komunikacji miedzykulturowej, historii i literatury Niemiec.

Mimo, ze egzaminy byl trudne, bylo ich duzo, no i pisemne sa wszystkie naraz, to i tak wspominam je milej niz pisanie pracy (zajmowanie sie kilka miesiecy tym samym tematem jakos mnie do szalu doprowadzalo, choc temat mi sie podobal, na poczatku).

[ Dodano: 13-12-2007, 20:38 ]
Cytat: "ewa.wie"Gdziekolwiek się przyznam czym się zajmuję jestem zasypywana prośbą o poradę albo odchudzanie ;-) A nikt nie lubi pracować po godzinach :mrgreen:

Powiedz nastepnym razem:  prosze sie rozebrac

A moze mi podpowiesz, czym mam karmic mojego meza, zeby przytyl?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

eeeeeeeeeeee tam maja mgr n mnie nei c :mrgreen: zeka co najwyzej lek med

callja

Uuuuuuch... troche się tego nazbierało:

mgr: "Struktura i zasięg czasowy planów życiowych młodzieży ze średnich szkół artystycznych", Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ranyyyyy, jak to dawno było...)

mgr: "Współpraca kompozytora ze śpiewakiem-prawykonawcą i jej efekty na przykładzie dzieł sopranowych stworzonych przez Wolfganga Amadeusza Mozarta dla Dorothei Wendling", AMuz Wrocław

dr: "Wybrane utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta skomponowane dla Alojzy Weber-Lange w kontekście jej predyspozycji wokalnych i repertuarowowych oraz działalności scenicznej", AMuz Katowice (obronione w tym roku - oj, dzialo się, działo)

Na habilitację na razie nie mam pomysłu :-P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

ten mozart jakis kochliwy koleszka :mrgreen:

ewa.wie

Cytat: "mayagaramond"
Cytat: "ewa.wie"Gdziekolwiek się przyznam czym się zajmuję jestem zasypywana prośbą o poradę albo odchudzanie ;-) A nikt nie lubi pracować po godzinach :mrgreen:

Powiedz nastepnym razem:  prosze sie rozebrac

A moze mi podpowiesz, czym mam karmic mojego meza, zeby przytyl?

Dobra Maya jak chcesz  porady to musisz mi wysłać rozbierane zdjęcie swego męża. I pamiętaj, że to był twój pomysł :mrgreen:

jo_miekka

Licencjat: "Karaimi polscy. Mniejszość etniczna czy religijna?" - kulturoznawstwo międzynarodowe Wydz. Nauk Polit. i Stud. Międzynarod. UJ

Mgr: "Pogranicze językowe jako szczególny typ pogranicza kulturowego
na przykładzie polsko – czeskich kontaktów językowych" - stosunki etniczne, UJ

callja

Wiesz, Maraxela, on się tylko w tej drugiej ("doktoratowej") kochał. A jak mu kosza dała, ożenil się z jej młodszą siostrą :-P

Ale serduszko miękkie miał, to i prawda ;-)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

Cytat: "mayagaramond"Niestety, ale musimy troche pocierpiec dla dobra ogolu ;-) :-D
nie zwykłam Cierpieć dla ogółu , wiec... ;) sio mi z tym opisem, jesli łaska;):):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)