Wasze prace najróżniejsze...

Zaczęty przez emcia, 12 Gru 2007, 19:36:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Czytam ploty i widzę straszny nacisk na pisanie prac dyplomowych :). Piszcie tytuły swoich prac jakie udało Wam się "urodzić" z większym lub mniejszym bólem:) Im bardziej zakręcone tym lepiej. Co Wy na to?

inkageo

"Próba budowy modelu powszechnej taksacji nieruchomości"
Imagine there is no hate

mayagaramond

Macht der Bilder. Ideologie, Ästhetik und Rhetorik in Riefenstahls Olympia-Film (Potega obrazow. Ideologia, Estetyka i Retoryka w filmie L. Riefenstahl "Olympia"

Lingwistyka Stosowana
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

magisterska: "Wpływ fibroblastów na proliferację i migrację keratynocytów skóry ludzkiej"
doktorska: "Wpływ inhibitorów białka szoku cieplnego HSP90 oraz inhibitorów osi HGF-MET na biologię komórek mięsaka prążkowanokomórkowego"

Obie z dziedziny biologii medycznej

emcia

Dopiszcie jeszcze swoje kierunki studiów jeśli możecie, po tych dwóch już zwątpiłam :)

aniak1211

Nawet ni probuje zrozumiec o co biegalo w waszych pracach ;-)  :!:

emcia

#6
,,

feeling.good

hahaha, fajne:)
ja co prawda dopiero zabierema się za pisanie pracy magisterskiej, ale temat będzie mniej więcej taki:
Polityka władz miasta Wrocławia w zakresie kultury fizycznej. Sport we Wrocławiu.

Studiuję politologię.

FuneralMist

"Dopasowanie sekwencji nukleotydów i aminokwasów metodami Needlemana-Wunscha oraz Smitha-Watermana"

Informatyka, Politechnika Śląska ;]
Will there even be a word known as death anymore
When left is nothing to kill?...

damka

bankowe papiery wartosciowe w polskim prawie bankowym
prawo

rubin04

elvelve, własnie uznałam ze mój tytuł przy Twoim wypada blado:


"Wpływ eksploatacji rud miedzi na monoklinie przedsudeckiej na zmiany warunków hydrologicznych i hydrogeologicznych pierwszego poziomu wodonośnego"

..chyba jakos tak to szło ;-) Od miesiaca nei zaglądałam, czekam na recenzję nr 2.

Mój kierunek: geologia, specjalizacja - hydrogeologia.

[ Dodano: 12-12-2007, 20:22 ]
feeling.good, ja mojemu bratu kiedys pisałam pracę o Strategie zarządzania sportem we Wrocławiu" bo on robił specjalizacje z zarządzanai sportem.. Coś tam o MOSIR'ach pisałam. Pisałam mu bo on nie miała czasu ani z kompem sobie nie radził - on mi tylko pomysły i idee podsuwał :)

[ Dodano: 12-12-2007, 20:23 ]
damka, no przynajmniej konkretnie i zrozumiałe (mniej wiecej) dla wszystkich :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "elvelve"magisterska: "Wpływ fibroblastów na proliferację i migrację keratynocytów skóry ludzkiej"
doktorska: "Wpływ inhibitorów białka szoku cieplnego HSP90 oraz inhibitorów osi HGF-MET na biologię komórek mięsaka prążkowanokomórkowego"

rozumiem tylko przyimki :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Wpływ bakterii z rodzaju Aeromonas na nosicielstwo u chorych i zdrowych dzieci w oparciu o badania przeprowadzone na populacji dzieci w wieku od trzech do sześciu lat" czy jakoś podobnie - nie pamiętam bo to daaaawno już było  

mayagaramond,  a ty kobieto zmień ten podpis, bo mnie się czasem takie koszmary snią, że jestem na lekcji a tu wpada komisja - że niby brak mi uprawnień, albo zdaję egzamin magisterski, a mówią że praca to plagiat, albo zaginęła,,, budzę się przerażona i chwilę trwa zanim uprzytomnię sobie,że to tylko sen
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

dagi

"Zniesławienie prasowe"
Prawo
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

magdalinska

o jezu... troche tego bylo :)

liceum - praca dyplomowa - leasing operacyjny i finansowy na przykładzie....
licencjat - AE finanse i bankowosc - cos o ubezpieczeniach obowiazkowych nie pamietam dokladnie
mgr - AE finanse i bankowosc - Deficyt budzetowy na przykladzie.....
podyplomowe - AE rachunkowosc - uprawnienia pracowników zwiazane z macierzyństwem :)

i to by bylo na tyle  :lol:

riannka

architektura krajobrazu praca z dendrologii temat " zasady doboru drzew i krzewów do założeń historycznych" - jakoś tak  :roll:

mika

Administracja
Prawna regulacja pośrednictwa nieruchomości
zakończona pewłnym sukcesem - przed wczoraj odebrałam dyplom z oceną bdb :mrgreen:

magdalinska

Cytat: "rubin04"feeling.good, ja mojemu bratu kiedys pisałam pracę o Strategie zarządzania sportem we Wrocławiu" bo on robił specjalizacje z zarządzanai sportem.. Coś tam o MOSIR'ach pisałam. Pisałam mu bo on nie miała czasu ani z kompem sobie nie radził - on mi tylko pomysły i idee podsuwał  

moj brat chce pisac mgr o funkcjonowaniu i zarzadzaniu spółkami sportowymi na przykladzie wisełki kraków :)

jusia

prawo -"Pozycja stron w postępowaniach dot. zamówień publicznych" nuda jak cholera  ;-)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kata

licencjat z filozofii: Koncepcja człowieka w filozofii Alberta Camusa

mgr - informacja naukowa i bibliotekoznawstwo: Przysposobienie czytelnicze dzieci w bibliotekach publicznych. Propozycja programu

podyplomowe - edytorstwo: Czasopisma poświęcone piłce nożnej wydawane przez Profus Management
Pozdrawiam

Kata

mika

Cytat: "Kata"Czasopisma poświęcone piłce nożnej wydawane przez Profus Management

jeny!!! jestem w szoku ile czasu czytałaś te pisma??

elve

Hehe wiedziała, że w końcu czymś zabłysnę...

mam6lat

"Wstępne badania nad mikro rozmnażaniem Petasites hybridus"

mikrorozmnażanie - rozmnazanie wegetatywne (przez podział roslin) w kulturach laboratoryjnych tzw. in vitro wykorzystywałam rózne eksplantaty: kilkumilimetrowe fragmentu organów weget rosliny, ale tez pojedyncze kom

Petasites hubridus - to lepieżnik, roslina lecznicza spotykana w naturze, ktorej odmiany o wysokiej zawartosci substancji biolog aktywnych wprowadzi sie do upraw zielarskich;
robiłam wstepne badania szukając jakie tkanki, na jak skomponowanej pożywce i w jakich warunkach namnażać z jak najlepszym wynikiem

[ Dodano: 13-12-2007, 09:28 ]
tematu z fiozofii nie pamiętam :P

errata

Aż mi głupio, bo połowy tematów nawet nie rozumiem, oczym to może być, a co dopiero jak bym to miała napisać.
Ja jak narazie licencjat: Kredyt kosumpcyjny jako sposób zaspakajania potrzeb gospodarstw domowych. Kierunek: ae finase i inwestycje
A teraz powinnam zaczynać pomału mgr, ale nie bardzo wiem na jaki temat, chciała bym może coś z inwestycji.

amoitalia

No, niestety, ja tu nie błysnę niezrozumiałym dla laików tytułem, ale i tak się dopiszę, bo właśnie zabieram się za ostatni podrozdział...

"Silvio Berlusconi jako decydent polityczny" - stosunki międzynarodowe  ;-)  ;-)