Nowy watek, nowe miasto, nowy maz

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2015, 15:14:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

a jeszcze tu zobacz

http://nikonorov.com/sample-sale/

tu wyprzedaż a regularna oferta w w zakładce suknie ślubne

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 11 Wrz 2015, 09:41:32ale sweterek + spódnica ? czy chcesz suknie w podobnym kształcie?

sweterek i spodnica (ta moja tiulowa, jest na pierwszej albo drugiej stronie).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Mam cztery gory do wyboru:

- srebrny kardigan, ktory moge zalozyc tylem na przod i wtedy dekolt bedzie do konca plecow ;)
- rozowy sweterek ze srebrna nitka. Piekny kolor, ale bez dekoltu na plecach
- szara bluza dresowa, w ktorej bym wyciela dekolt na plecach. Wyglada super z ta tiulowa spodnica
- zloty top z dlugimi rekawami.

Zdjec niestety nie mam.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

#203
Maya chyba nie myślisz, że jesteśmy w stanie cokolwiek  wybrać bez zdjęć :D :D

zrób zdjęcia! masz kiedy?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

#207
damka fajne!!

Mam zdjęcia, ale kiepskie. Spódnicę trzeba będzie zawęzić w talii. Pokaże wam te foty, tylko potrzeba wam trochę wyobraźni. ;)

1. Szara bluza, to już jest XS, więc trzeba ją zawęzić i wyciąć dekolt na plecach
2. Kardigan jest założony tyłem na przód. Oczywiście byłoby bez stanika i sweter trzeba będzie spiąć, żeby się nie przesuwał.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

przepraszam, ale ja z tym sweterkiem tego nie widzę jako komplet na uroczystość ślubną.

niewiemjaka

Maya myslisz, ze nawet jak zwezisz te sweterki, podepniesz itd to sie to bedzie dobrze ładnie układać ?
zle sie uklada jedno w biuscie, drugie na rekawkach
nie za bardzo mi sie podoba ...
za ciemne te sweterki, jednak wolalabym chyba tu zobaczyc cos jasnego na gore, dopasowanego w pasie, bo inaczej polaczenie ze spodnica pogrubi


mayagaramond

niewiemjaka ładny byłby pudrowy róż, ale na razie nic nie znalazłam.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Trudno jest znaleźć coś z dekoltem na plecach, tak jak chcę.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

ziuta dzieki! Ja bylam tylko w sklepach, bo chcialam przymierzyc.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

no zdecydowanie jakis szerszy pasek nawet może jeszcze,\ona w ogole nie jest dla Ciebie za szeroka w pasie?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 16 Wrz 2015, 14:27:48na w ogole nie jest dla Ciebie za szeroka w pasie?

jest wlasnie, przy mierzeniu zauwazylam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 16 Wrz 2015, 14:28:29maya, a cos takiego?

http://shop.fanfaronada.eu/pl/p/Bluzka-jedwabna-B058-z-koronka.-Szara./525

jest bardzo ladna, ale bedzie wg mnie za duzo koronki. Ja chce ta spodnice jakos przelamac i dlatego podoba mi sie sweter.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Jestem za gołymi rękami jednak.
Imagine there is no hate

zuzia


goga

Maya -jak na te spojrzałam, to od razu przyszłaś mi na myśl :)   
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

goga dziękuję.
Numer dwa jest przepiękny.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

No ta 2 w stylu twojej spódnicy i sweterka :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)