stylizacja bagietki :) ... przygotowania do panieńskiego :D

Zaczęty przez bagietka12, 09 Lut 2009, 08:26:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

Ech nie taka kosztowna, kwiatki kupi się na giełdzie, będzie tanio:)

effik

Cytat: bagietka12 w 04 Mar 2009, 14:11:04
justynaaaa2 dzieki za opinie :)  :beer:

wybiore sie do kwiaciarni i zobaczymy co mi powiedza :D

Dodany tekst: 04 Mar 2009, 14:11:57

rilla no ładny ten kolor bukieciku :)

mi sie strasznie pomarańcz podoba i na moje oko bedzie pasowal do mojej ciemnej karnaci i ciemnych wlosow :)

Dodany tekst: 04 Mar 2009, 14:13:15

effik no ja wlasnie myslalam o ciemniejszym bukieciku no ale zobaczymy co mi powiedza w kwiaciarni :D

jak macie jakies propozycje to wklejajcie :) mogą być też storczyki :D

bagietka miałam zdjęcie takiego pięknego ze storczyków w kolorach pomarańcz-czerwony, ale nie wiem, co mi się z nim stało... komp zeżarł może...
szukam

Dodany tekst: 04 Mar 2009, 23:25:42

znalazłam ci takie coś na razie - wycinałam na szybko z jakiegoś zdjęcia z kiecką, bo się chyba kiedyś bawiłam i wklejałam, więc sorry za jakość :D

bagietka12

Cytat: kasiad w 04 Mar 2009, 19:29:16
:bravo: :bravo: :bravo:

jeśli suknia biała, a garnitur czarny, to bukiet róż, fiolet, bordo, malina pasowałby najbardziej :)

i ja coraz bardziej przekonuje sie do tych kolorów ;D

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 08:49:02

Cytat: cumberland w 04 Mar 2009, 20:09:20
wrzucam kilka bordowych bukietów, coraz bardziej mi się ta wizja podoba  :knuje: ;)

mi tez :)

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 08:50:29

effik dzieki :)


bagietka12

callja hmmm spododał mi sie pomysł z tym amarylisem :D

taki bukiecik znalazłam:

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 09:30:54

sunflowerka dzieki :) ale niestety nie podobaja mi sie takie kolory :(

emcia

cieszy mnie że zdecydowałaś się zrezygnować z pomarańczu

callja

Cytat: emcia w 05 Mar 2009, 13:01:49
cieszy mnie że zdecydowałaś się zrezygnować z pomarańczu

Mnie tez ten fakt cieszy :)

A bukiet z amarylisów - cudny, kolor jak dla mnie genialny, i tylko dokładnie wywiedz się w kwiaciarni, czy te kwiaty na 100% będą dostępne w okresie Twojego slubu.
I może pokażesz/wkleisz ten "motyli" bukiet?? ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

justynaaaa2

właśnie chciałam napisać o tych amarylisach, że latem ich nie ma :(

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

justynaaaa2

Cytat: callja w 05 Mar 2009, 13:36:36
Ojjjjjjjjj :(
tzn. sytuacja wygląda tak, że moja książeczka o dostępności roślin podaje, że amarylisy są dostępne od października/listopada do marca, ale jak napisałam na gazecie jednej dziewczynie, że we wrześniu ich nie dostanie to jedna laska wyskoczyła, że są na pewno, bo ona dostała na urodziny w sierpniu więc we wrześniu też będą  :crazy: nie wiem na ile to jest prawda, ja osobiście ufam książce niż jakiejś lasce ;) zresztą już nie raz dziewczyny pisały, że latem amarylisów nie mogły znaleźć :(

callja

Ja widziałam cięte amarylisy na początku czerwca (nawet myślałam czy nie zastąpic białym amarylisem mojego wymarzonego mieczyka slubnego). Ale może to był jakiś późny rzut  :hmm: W każdym razie ja też ufam Twojej wiedzy - i mądrej książce :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


justynaaaa2

a tak w ogóle jako ciekawostkę napiszę, że to co się głównie sprzedaje w polsce to nie jest amarylis a hipeastrum :) większość uważa, że jest to jedno i to samo, ale tak nie jest ;) amarylisy mają pełną łodygę, więcej kwiatów i delikatnie pachną a hipeastrum ma pustą łodygę i nie pachnie, ja do tej pory nie widziałam osobiście amarylisa na oczy ;D

bagietka12

no mnie tez cieszy to ze zrezygnowalam z pomaranczu :D

a z tym amarylisem to mnie troche zdolowalyscie ze go nie ma w lipcu :( bede pytac w kwiaciarniach moze sie uda, bo strasznie mi sie podoba ten kwiat :)

Dodany tekst: czw 05 mar 2009 15:32:37 GMT-1

Cytat: callja w 05 Mar 2009, 13:15:32
Mnie tez ten fakt cieszy :)

A bukiet z amarylisów - cudny, kolor jak dla mnie genialny, i tylko dokładnie wywiedz się w kwiaciarni, czy te kwiaty na 100% będą dostępne w okresie Twojego slubu.
I może pokażesz/wkleisz ten "motyli" bukiet?? ;)

wedle życzenia :) wklejam motyli bukiecik :D

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 16:06:03

jeszcze takie storczyki znalazlam :)



Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Mar 2009, 13:20:23
właśnie chciałam napisać o tych amarylisach, że latem ich nie ma :(

no nie ma, nie ma :(


Ja się napaliłam a tu d... w czerwcu była

emcia

ostatnio widziałam w grudniu piękne czerwone
a doniczkowe teraz będą kwitły

justyna, jeśli odróżniasz to chwała Ci za to, ja zawsze mylę

justynaaaa2

Cytat: emcia w 05 Mar 2009, 23:03:24

justyna, jeśli odróżniasz to chwała Ci za to, ja zawsze mylę

odróżniłabym tylko jak byłby cięty ;) bo widać jaką ma łodygę  :P nigdy nie widziałam jeszcze z pełną, więc tak naprawdę nie widziałam nigdy właściwego amarylisa :D
ale w doniczce bym już nie rozpoznała  :blush: może po zapachu, ale w sumie nigdy nie miałam do czynienia z doniczkowymi, więc ciężko mi powiedzieć  ;)

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Mar 2009, 23:56:21
odróżniłabym tylko jak byłby cięty ;) bo widać jaką ma łodygę  :P nigdy nie widziałam jeszcze z pełną, więc tak naprawdę nie widziałam nigdy właściwego amarylisa :D
ale w doniczce bym już nie rozpoznała  :blush: może po zapachu, ale w sumie nigdy nie miałam do czynienia z doniczkowymi, więc ciężko mi powiedzieć  ;)

właśnie, w doniczce duzo trudniej

rilla

bagietka oba bukiety dl amnei piękne... i jakoś supe rmi pasują do twojej sukni - przy takim kształcie pozostań:)

co do wyboru który lepszy - ja miałam podobny do tego drugiego wiec podoba mi się bardzo:D

ale ten z róż z "motylkami" na nim oryginalny!!!! coś podobnego miała emcia... może zaszaleć jednak:)

a róże czerwone są piękne

bagietka12

rilla no mnie sie bardzo podobaja te amarylisy :) ale obawiam sie ze ich jednak nie dostane w lipcu :( przejde sie w przyszlym tygodniu do kwiaciarni w Bielsku i bede pytac :)

a jak nie to albo roze albo storczyki chyba :D

emcia

Cytat: rilla w 06 Mar 2009, 13:37:59
bagietka oba bukiety dl amnei piękne... i jakoś supe rmi pasują do twojej sukni - przy takim kształcie pozostań:)

co do wyboru który lepszy - ja miałam podobny do tego drugiego wiec podoba mi się bardzo:D

ale ten z róż z "motylkami" na nim oryginalny!!!! coś podobnego miała emcia... może zaszaleć jednak:)

a róże czerwone są piękne

no coś podobnego, z naciskiem na "coś" ;)

bagietka12

no wiec byłam dzis w kwiaciarni :) moze uda sie sprowadzic amarylisy :D

wiec z bukietem mamy sprawe jasną albo amarylis albo storczyk albo róże w kolorze czerwonym :D

a teraz mam prosbe o pomoc w doborze biżuterii, macie jakies propozycje??????   :pray: :pray: :pray: :pray: