buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

Cytat: inkageo w 13 Mar 2008, 22:55:35
A ja zawsze myślałam, że modelki przy wzroście 180 to mają kopyto 42, a na pokazy muszą się wbić w 39 ;)

dzięki ja jestem praktycznie takiego wzrostu i mam KOPYTO 40-41 , w zalezności od firmy..
;)
chociaż śmieję się, że mając rozmiar 35-36 wyglądałabym jak na kopytkach :P

salsa

Cytat: inkageo w 13 Mar 2008, 22:55:35
A ja zawsze myślałam, że modelki przy wzroście 180 to mają kopyto 42, a na pokazy muszą się wbić w 39 ;)

miałam na mysli raczej sesje foto
rzadko jest tak zeby modelka z wybiegów była jednocześnie modelką do foto
fotomodelki często maja rozpiętość od 170 do 180
a stopy od 35   wzwyż
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 13 Mar 2008, 23:41:33
rzadko jest tak zeby modelka z wybiegów była jednocześnie modelką do foto

oj, nie zgadzam sie. Wszystkie znane modelki chodza i na wybiegu i sa w kampaniach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

MAya tak jak powiedziałas WSZYSTKIE ZNANE
ale znanych jest kilka
modelek są całe napchane agencje
jest ich tysiące
i takie normalne modelki (nie te gwiazdy z wybiegów, ktore nie zarabiaja nawet 10% tego co te top-modelki) specjalizują sie albo w wybiegu albo w foto-modelingu
rzadko która robi i jedno i drugie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

cumberland, ładne te butki z allegro  ;D Tylko za bardzo wycięte przody, w stosunku do tego, czego oczekuję : :-\

Kasia

Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 21:44:23
a laski dociskające cholewkę kozaków, żeby je dopiąć to jest dopiero komiczny widok


dokładnie  :P

jakbyś zobaczyła mnie kupująco kozaki to byś się nieźle uśmiała :)
stoję prosto, brzuch wciągnięty i nadzieja że wciągając brzuch uda mi się również wciągnąć łydki

a mój N i pan sprzedawca mocują się aby zapiąć suwak  :-[


widok komiczny. ludzie to widząc mieli niezły ubaw



a najlepiej jak chodziłam i sie pytałam czy bedą szersze buty na mnie to sprzedawcy ALEŻ OCZYWIŚCIE wieksze panie kupowały u nas buty
no ale ja może najgrubsza nie jestem ale łydeczki mam rozbudowane   :'(

mary


inkageo

Cytat: spragnienie w 13 Mar 2008, 23:13:11
Cytat: inkageo w 13 Mar 2008, 22:55:35
A ja zawsze myślałam, że modelki przy wzroście 180 to mają kopyto 42, a na pokazy muszą się wbić w 39 ;)

dzięki ja jestem praktycznie takiego wzrostu i mam KOPYTO 40-41 , w zalezności od firmy..
;)
chociaż śmieję się, że mając rozmiar 35-36 wyglądałabym jak na kopytkach :P

Upsssss wybacz :-[ Stawiam piwo z przeprosinami za tą zniewagę ;)
Imagine there is no hate

trik26

Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 16:57:05
Cytat: trik26 w 13 Mar 2008, 16:37:15
A tak na marginesie do butów ślubnych jaki kolor pończoch ( w moim przypadku) ecru czy naturalne.

Jak juz musisz cos zakladac, to naturalne. Ecru, biale i inne jasne powoduja, ze nogi sa sine, szczegolnie to brzydko wychodzi na zdjeciach. Bo jednak, mimo ze suknia dluga, to od czasu do czasu cos tam widac.

Własnie tak myślałam, o kolorze naturalnym, jakoś pończochy ecru kojarzą misie z komunia (wtedy były rajstopy)

kathrines

Ciekawe pytanie.. jaki kolor rajstop/pończoch? Czy biały to nie obciach  i nie kojarzy sie z I komunią?

Kasia

Cytat: kathrines w 14 Mar 2008, 12:44:41
Czy biały to nie obciach 


myślę że nie :)

a podobają Ci się ??

ja tu kombinuję aby wogóle iść beż pończoch

ale jeżeli bedę musiała założyć to nie wiem czy nie założę cielistych kabaretek :)
takie uważam ża ładne i tylko takie mogłabym założyć :)
chociaż ... cieliste gładkie, wysmuklajace też mogłyby być :)

kathrines

Jeszcze nie wiem czy planuję...bo buty podobają mi się z odkrytym palcem a do nich to chyba nie bardzo pończochy mi sie widzą.
Też bardzo podobają mi sie cieliste kabaretki, musiałabym je przymierzyć do sukni...choć na pierwszy rzut oka nie bardzo pasują.

mayagaramond

Ja nie lubie cienkich rajstop, czyli do sukni slubenej bym zadnych nie zakladala. Mialam co prawda sandalki, wiec rajstopy tak czy inaczej odpadaly. Ale nawet przy szpilkach nie zalozylabym rajstop.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: Kasia w 14 Mar 2008, 13:53:48
ale jeżeli bedę musiała założyć to nie wiem czy nie założę cielistych kabaretek

Ja mialam kremowe kabaretki :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Cytat: mayagaramond w 14 Mar 2008, 14:02:47
Ale nawet przy szpilkach nie zalozylabym rajstop.
A nie bałabyś się , że cię nowe pełne buciki obetrą, ja w szpilkach absolutnie nie mogę chodzic bez rajstop, co innego sandałki :)

mayagaramond

Cytat: kathrines w 14 Mar 2008, 14:09:11
Cytat: mayagaramond w 14 Mar 2008, 14:02:47
Ale nawet przy szpilkach nie zalozylabym rajstop.
A nie bałabyś się , że cię nowe pełne buciki obetrą, ja w szpilkach absolutnie nie mogę chodzic bez rajstop, co innego sandałki :)

Sandaly tez moga niezle obetrzec... staralabym sie rozchodzic buty w domu. Spodnice/sukienki nosze albo bez rajstop albo z kryjacymi.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Cytat: kathrines w 14 Mar 2008, 14:09:11
A nie bałabyś się , że cię nowe pełne buciki obetrą, ja w szpilkach absolutnie nie mogę chodzic bez rajstop, co innego sandałki :)

Z nowymi butami to trzeba tak: kupic, zalozyc gruba skarpete i  nosic po domu ile sie da. Do sprzatania, do ogladania telewizji, chodzenia. Do wszystkiego. Buty rozchodza sie po okolo 4 godzinach noszenia. Mowie tu tylko o butach ze skory. Skora ekologiczna/ plastik/ inny badziew i sztuczne tworzywo sa bardziej uparte i albo nie dopasowuja sie wcale, albo bardzo powoli. Poza tym stopy w sztucznych butach sie poca i bardziej obcieraja.
Z obawy przed ubrudzeniem/otarciem slubnych pantofelkow lataniem po domu, robimy tak: gruba skarpeta na stope, pantofelek, a na pantofelek i stope duza skarpeta (najlepiej pozyczona od N.)- w ten sposob nic sie nie brudzi.

golinda

myślę, że o niebo lepsze od grubej skarpety (po co się tak katować???) jest specjalny spray do rozciągania obuwia - działa, sprawdziłam.

goga

No to ja jestem szczęściara - RAZ W żYCIU  obtarłam sobie stopy i potem okazało się ,że kupiłam sobie za małe o rozmiar:)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

olgaaa1

hej dziewczyny znalazłam dzisiaj w prima moda fajne buty (niestety nie ma ich na stronie), niestety są one bardzo wysokie, mimo, że obcas stabilny. I czy orientujecie się czy można u szewca skórcić oscas i czy jak go skróce, czy czubek nie pójdzie do góry?

elizapj

ja slyszalam, ze max mozna cm, poltora...bo jednak profil stopy zrobiony jest pod konkretna wys obcasa...:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: olgaaa1 w 14 Mar 2008, 18:25:30
I czy orientujecie się czy można u szewca skórcić oscas i czy jak go skróce, czy czubek nie pójdzie do góry?

można, ale to najlepiej oceni szewc, moja mama ścinała obcas o 2cm i wyszło ok
Olga, w Warszawie najlepszy szewc u jakiego byłam to szewc na ul. Elektoralnej, blisko JPII, jak się idzie w stronę JPII od pl. Bankowego to jest to po prawej stronie
to jest szewc cholewkarz, naprawdę zna się na rzeczy - do niego idź

goga

Dziewczyny - a czy któraś z Was kupowała buty w Deichmanie? Co o nich sądzicie? Spodobały mi sie jedne ze zdjęcia i zastanawiam sie nad jakością.
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

olgaaa1

dzięki golinda za info, stawiam Ci piwo :)

olgaaa1

wiesz no buty deichman do najlepszych gatunkowo raczej nie należą, źle wykończone, raczej niewygodne, bo to nie są buty ze skóry. Przyznam szczerze, jakieś klapki to bym sobie tak i kupiła, ale już kozaków, albo czółenek nie.