trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

Dziewczyny to pora na ekshibicjonizm, czyli....
Wszystko to co mam i czekam na Wasze porady.
Po kolei:

Sukienka
Już jest chwaliłam się nią całkiem niedawno. Jest ecru. Nie mam w niej zdjęć, ale jak będę miała to wkleję.

Bukiet
Wstępnie zastanawiałam się nad kolorystyką fioletową, bukiet kulka lub tzw. berło. Ważne że chcę mieć kwiatka we włosach.
bardzo podobają mi sie tulipany (ale tulipan we włosach??)

Dodatki
I tu liczę na Was. Chcę na pewno kolczyki długie (fajnie jakby się komponowały z tymi niby guzikami co są przy pasku), chciałabym do tego też bransoletkę. gdyby coś Wam sie rzuciło w oczy to będę wdzięczna.
Nie jestem przekonana czy chcę mieć welon, jeśli tak to mgiełkę nisko upiętą


Buty
Ecru, okrągły czubek obcas 5-6 cm. max. Jakby ktoś coś widział delikatnego dajcie znać

Makijaż  i fryzura
Makijaż pewnie delikatne fiolety (jestem blondynką, jasna karnacja, niebiesko-szare oczy, szczupła twarz).
fryzura gładkie upięcie z tyłu, bez żadnych loków.


Samochód
Prawdopodobnie nasz, kolor czekolada (wygląda jak czarny) - szukam delikatnej dekoracji

Kościoł
Chciałabym go ustroić kwiatami żywymi, Tylko muszę sie zastanowić co może rosnąć w maju co ma taki kształt i łodygę stabilną jak mieczyki.

Sala
Sala jest w kolorystyce pomarańczowej. Nie chcę jej jakoś specjalnie przystrajać. Na pewno kwiaty na stół i chyba będą to ecru gerbery, może coś za nami w sensie nasze zdjęcie w ramkach i tyle, albo nic.

Zaproszenia i ksiega gości
To już ma zaraz wam wkleję

Obrączki
Wstępnie wybrane

Teraz wkleję zdjęcia różne i nie ukrywam, ze liczę na Waszą pomoc

[ Dodano: 14-02-2008, 11:29 ]
Obrączki, które podobają się mojemu Narzeczonemu (tyle, ze jego byłaby bez kamieni).
Spróbuję też wkleić zdjęcie mojej sali

[ Dodano: 14-02-2008, 11:43 ]
i jeszcze zaproszenia

zuzia

trik26,
a w jakim kolorze jest to coś w rodzaju guzika na pasku sukienki? stare srebro? czy może w innym?

nantu

do koscioła może biale lilie, są chyba o kazdej porze roku, a nawet 3 galazki wygladaja okazale.

trik26

Cytat: "zuzia"trik26,
a w jakim kolorze jest to coś w rodzaju guzika na pasku sukienki? stare srebro? czy może w innym?

tak to wygląda jak srebro chyba trochę ciemniejsze. jak będę mierzyć sukienkę toz robie zdjęcie zbliżonego.
Jeśli chodzi o dodatki to chyba dobrze by kolczyk był srebrny i chyba z takim elementem okrągłym

[ Dodano: 14-02-2008, 12:52 ]
Cytat: "nantu"do koscioła może biale lilie, są chyba o kazdej porze roku, a nawet 3 galazki wygladaja okazale.

No właśnie tak coś ostatnio myślałam co do tych lilii.
Spróbuję znaleźć kilak zdjęć dekoracji które mi się podobają

mika

tak lilie, nie są drogie i w kościele wyglądają pięknie

vobi

Cytat: "mika9983"tak lilie, nie są drogie i w kościele wyglądają pięknie
tak, tylko ze bardzo intensywnie pachna, zamkniete pomieszczenia trzeba nimi dekorowac raczej oszczednie (w sensie ilosci)

mika

Cytat: "vobi"ze bardzo intensywnie pachna

chyba że florystka albo ktoś inny umiejętnie usunie im te pachnące pręciki :mrgreen:

vobi

mika9983, o kurcze, nie wiedzialam ze mozna sie tego zapachu tak pozbyc :shock:

trik26

Dziewczyny wkleję wam kilka zdjęć.
Właśnie pod ołtarz coś takiego chciałam.
A przy ławkach mam dwie opcje - co sadzicie.
Oczywiście kolorystyka będzie dobrana odpowiednio  - tu bardzie chodzi mi o koncepcje

dagi

trik26, ładne te obrączki, jeśli się nie mylę to red rubin.
mnie bardzo się podoba białe złoto ale mój M. woli żółte, no i klops...
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

ja nie lubię takich obwiązanych ławek

nie obraźcie się ale takie kiczowate mi sie to wydaje - te wstążki

dekoracja ołtarza jak najbardziej mi sie podoba a także ten tiul na ziemi na drugim zdjęciu

właśnie mi przypomniałyście abym zobaczyła dekorację ślubna w moim kościele :)

mika

ja miałam pod ołtarzem jeden duży bukiet właśnie z kwiatów stojących tzn z mieczyków, tego czegoś zielonego i lilii, do tych bukietów które ty pokazałaś totalnie nie pasują mi te róże ale sam pomysł bardzo mi się podoba

Kasia


trik26

Cytat: "Kasia"ja nie lubię takich obwiązanych ławek

nie obraźcie się ale takie kiczowate mi sie to wydaje - te wstążki

dekoracja ołtarza jak najbardziej mi sie podoba a także ten tiul na ziemi na drugim zdjęciu

właśnie mi przypomniałyście abym zobaczyła dekorację ślubna w moim kościele :)

ja też nie lubię obwiązanych ławek, wiec od razu tłumaczę.
Chcę pod ołtarzem mieć bukiet z takich stojących kwiatów i nic więcej, a na ławkach, jedna gerbera taka jak na zdjęciu ta żółta, albo takie kółko z tych trawek i np. margerytka, żadnych tiuli i materiałów. Chodzi mi o doradzenie co wam się bardziej podoba ta gerbera, czy margerytka (bez żadnych tiulów).
Poza tym proszę was o radę co może być innego zamiast mieczyków, bo ślub mam w  maju, a wtedy mieczyków nie ma

mika

mi osobiście bardziej podobają się gerbery

Kasia

trik26, zobacz sobie ten film z dekoracja z mojego kościoła

tam są ławki gołe i tylko wazony z kwiatami postawione

skromnie i chyba  ;) ładnie

trik26

Cytat: "Kasia"o tutaj jest mój kościól
i jego dekoracja :)

http://www.vi-cam.pl/video/video3.mpg

bardzo ładną miałaś dekorację. Ja coś muszę na ławki mieć tzn jakiegoś kwiatka, bo u mnie kościół jest ciemny, a nie będzie tak dużo wazonów jak u Ciebie.

Monika

bardzo mi się podoba idea 'zastawienia' ołtarza kwiatami :D Bo mój proboszcz, do pięknego, barokowego kościoła wstawił taki strasznie ciężki, kiczowaty ołtarz (podobno w stylu ołtarza głownego, ale prawie robi wielką różnicę)  :mrgreen:

Kasia

Cytat: "trik26"bardzo ładną miałaś dekorację

nie miałam bo ja dopiero przed ślubem ;)

jeżeli ławki są ładne to nie ma co ich przyozdabiać

można rzucić jakiś tiul na ziemię po bokach lub np. poustawiać swiece tak jak u Inki

w tej dekoracji z mojego kościoła np. klęcznik już mi sie za bardzo nie podoba
bo jest taki właśnie lekko kiczowato przekombinowany

vobi

trik26, stawiam na gerberki (male!) na lawkach, przy dekoracji oltarza tez bym jakos do nich nawiazala - np. z gerberow tych "zwyklych" (duzych), mysle ze da sie zrobic taka podluzna stojaca kompozycje.

Prawde mowiac, dekoracja oltarza ktora pokazalas w ogole mi sie nie podoba, za duzo tego (rozne ksztalty, kolory, wysokosc...) i przytlacza sam oltarz...

nantu

tez stawiam na gerberki zawieszone na ławkach, sama takie mialam;)

trik26

Cytat: "vobi"trik26, stawiam na gerberki (male!) na lawkach, przy dekoracji oltarza tez bym jakos do nich nawiazala - np. z gerberow tych "zwyklych" (duzych), mysle ze da sie zrobic taka podluzna stojaca kompozycje.

Prawde mowiac, dekoracja oltarza ktora pokazalas w ogole mi sie nie podoba, za duzo tego (rozne ksztalty, kolory, wysokosc...) i przytlacza sam oltarz...

jeśli chodzi o pokazana dekorację to chodziło mi o rodzaj kwiatków mieczyków, które dodawały kształtów całej kompozycji.
Chodziło mi właśnie o to, ze dekoracja u mnie musi być taka wyższa jak najbardziej myślę o wpleceniu gerber jeśli zdecyduję się na dekorację na ławkach z tych gerber, a do tego się skłaniam.
Podobają mi się także tulipany, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Czyli pod ołtarzem gerbery +coś takiego stojącego jak mieczyki. Na ławkach te gerbery, czy to oznacza, ze na samochodzie też gerbery? tak jak w załączonym zdjęciu (te mi się nie podobają za dużo ich) myślałam o czymś takim ale nie tak dużo i żywe
Na sali też chciałam gerbery

vobi

Cytat: "trik26"Na ławkach te gerbery, czy to oznacza, ze na samochodzie też gerbery? tak jak w załączonym zdjęciu (te mi się nie podobają za dużo ich) myślałam o czymś takim ale nie tak dużo i żywe
Na sali też chciałam gerbery
wiesz, chyba nie ma takich sztywnych" regul ze wszystkie dekoracje musza byc z tych samych kwiatow, ale na pewno fajnie to wyglada kiedy ten sam motyw sie powtarza w roznych elementach. Przystrojenie samochodu bardzo mi sie podoba, mysle ze gerbery spokojnie mozna by tutaj wykorzystac.
A jaki bedziesz miec bukiet? Bo dekoracja samochodu moze lepiej jakos zgrac z bukietem?

[ Dodano: 14-02-2008, 14:19 ]
swoja draga, trik26, nie moge sie doczekac Twoich zdjec w sukni :)

dagi

poniżej zamieszczam zdjęcie bukietu przy ołtarzu w podobnym stylu, tylko ja bym to zrobiła tak jak w Twoim poście a nie półokrągło, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi i dodałabym więcej mieczyków np. w zielonym kolorze.
Tu właśnie obok mieczyków są chyba też gerbery i lilie. Acha i oczywiście bez tego tiulu  ;-)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

trik26

Cytat: "vobi"
Cytat: "trik26"Na ławkach te gerbery, czy to oznacza, ze na samochodzie też gerbery? tak jak w załączonym zdjęciu (te mi się nie podobają za dużo ich) myślałam o czymś takim ale nie tak dużo i żywe
Na sali też chciałam gerbery
wiesz, chyba nie ma takich sztywnych" regul ze wszystkie dekoracje musza byc z tych samych kwiatow, ale na pewno fajnie to wyglada kiedy ten sam motyw sie powtarza w roznych elementach. Przystrojenie samochodu bardzo mi sie podoba, mysle ze gerbery spokojnie mozna by tutaj wykorzystac.
A jaki bedziesz miec bukiet? Bo dekoracja samochodu moze lepiej jakos zgrac z bukietem?

[ Dodano: 14-02-2008, 14:19 ]
swoja draga, trik26, nie moge sie doczekac Twoich zdjec w sukni :)

Co do bukietu to chciałabym mieć fioletowy. Myślałam o: tulipanach, ale one są nie trwałe, a ja chę mieć kwiat we włosach, poza tym szybko się rozwijają. Ewentualnie kalie, ale one już mi się "przejadły" z kolei dobrze trzymają się we włosach.
Tak naprawdę rozważam wszystkie możliwe opcje byle był fiolet. Widziałam kilak ciekawych z różami, albo czosnek. Taka kolorystyka mi sie podoba
A wiecie może co to są za kwiatki, które mają opis "co to"

[ Dodano: 14-02-2008, 14:27 ]
Cytat: "dagi81"poniżej zamieszczam zdjęcie bukietu przy ołtarzu w podobnym stylu, tylko ja bym to zrobiła tak jak w Twoim poście a nie półokrągło, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi i dodałabym więcej mieczyków np. w zielonym kolorze.
Tu właśnie obok mieczyków są chyba też gerbery i lilie. Acha i oczywiście bez tego tiulu  ;-)

Bardzo fajne, tyle, ze ja mam problem, że w maju mam ślub a mieczyków w maju podobno nie ma, więc muszą być inne kwiaty